ДАРÍЯ КÓВАЧ

ПОДАРУНКОВИЙ СТАЙЛЕР. я розчарована (+замовлення)

ПОДАРУНКОВИЙ СТАЙЛЕР. я розчарована (+замовлення)

Замовлення робила моя мама, покупки її, а стайлер мій)

Про туш я вже розповідала окремо, дуже її люблю і раджу спробувати

Ось тут прочитати про неї можна:

https://club.makeup.com.ua/post/28522/

ПОДАРУНКОВИЙ СТАЙЛЕР. я розчарована (+замовлення)

А саме водостійкий лайнер для стрілок і міцелярна вода

Міцелярка в гарному лаконічному упакуванні, вся інформація присутня на наліпці, нічого не проливається і зручна кришка фліп топ.

Не пече, не щипить,змиває все легко і просто.

Що по складу?

AQUA / WATER - Забезпечує виробам необхідну основу, прозорість, в'язкість, концентрацію, колір, розчинник для частини інгредієнтів крему.

HEXYLENE GLYCOL -двоатомний спирт, дифільна речовина, що широко використовується як розчинник і агент, що регулює в'язкість.

POLOXAMER 184 -це синтетичний полімер, який функціонує як миючий засіб. Poloxamer 184 - це емульсія з високим вмістом ГЛБ, яка використовується у формулах для очищення води. Вони підходять для використання в поєднанні з Poloxamer 124 для підвищення ефективності змивання макіяжу з шкіри. Полоксамер 184 не подразнює очі. Тому можна використовувати у формулі для зтирання макіяжу навколо очей

DISODIUM COCOAMPHODIACETATE -Динатрію кокоамфодіацетат є м'якою амфотерною поверхнево-активною речовиною

DISODIUM EDTA -динатрієва сіль дигідрогена етилендіамінтетраацетату, комплексоутворювач. Утворює міцні комплекси з катіонами важких металів, видаляючи їх із «водного середовища». Застосовується в косметиці при виробництві засобів для догляду за шкірою та волоссям для пом'якшення водного середовища, зв'язування іонів двовалентних металів, насамперед кальцію та магнію.

POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE-консервант, найбільш активний проти бактерій, середньо активний проти грибків.

В цілому проста міцелярна вода від Лореаль)

Лайнер для стрілок

L'Oreal Paris Infaillible 36h Grip Micro-Fine Liner

Засихає вона миттєво, тому довго возитись з нею не можна, вона матова але не наглухо. Малювати нею легко і зручно, кінчик фетровий. Дизайн теж мені подобається червоний ковпачок, чорна основа

Але!

Мамі вона взагалі не сподобалась, а стрілки вона малює постійно різноманітними засобами.

Я не проводила тест, просто намалювала декілька рисок на руці.

А от вона нею активно користувалась довго і її враження негативні

Підводка не стійка абсолютно і жодних сліз не витримує (на вітрі,холоді)

Засихає миттєво, вже нічого не виправити, зверху нанести теж неможливо, тільки знімається попередній шар

То ж підводка взагалі не виправдала себе

І можу порадити від себе підводку від Ln Pro,вона дуже дешева але з усіх лайнерів,що мала-найстійкіша

Чесно, я дуже раділа як мала дитина. Такий красивий, повнорозмірний, з можливістю регулювати температуру (100-230°)

Є кнопка для закриття щипців, щоб зручно було зберігати.

Зазначу, що рід діяльності мене знайомив з різноманітними стайлерами впродовж життя. І найкращими серед стилістів вважались Babyliss. Такий я мала довгий час, він ідеальний, з ним волосся в безпеці. Накрутити волосся я могла тримаючи двома пальцями, а вирівняти взагалі за секунду.

Але у мене волосся важке і накрутка довго не тримається, через що в бік стайлеру дайсона навіть не дивлюсь, шансів, що повітрям я щось накручу 0

В дитинстві взагалі спала на 100 деревʼяних бігуді, доїжджала так на місце зйомок,щоб була хоч якась накрутка.

І якщо в перші пів години зачіска мала такий вигляд (волосся до куприка)

То вже весь наступний час волосся від тяжкості спускалось нижче і нижче, а локони розпрамлялись

Та з віком волосся стало піддаватись накрутці на вирівнювач (але тримається накрутка не довго)

Не користуюсь я стайлерами більше року взагалі. (До речі, рівно 2 роки назад я відрізала каре,фото⬆️) Як тільки зʼявився Дайсон з насадкою вирівнювання, а каре відросло нижче плечей. До цього я постійно вирівнювала або накручувала те каре нещасне

Але тут така акція, ну як же ж не спробувати 🙈

Тимпаче кудрі я все ж люблю і такі хаотичні, не вкладені 1 до 1.

Ніби це мої природні 🤪

Babyliss вже у мами залишився, а я тепер маю такий варіант, яким користуватимусь раз у 100 років і братиму в дорогу кудись

«Ну нарешті,Дарія,скільки тексту🫠»

Сказали ви всі😂

Люблю я оце побалакать)

Ну шо, користувалась я довго, мінуси знайшла не одразу. Бо перше використання було таким «вау, навіть на 100° так круто вирівнює!»

І про стиль, і про клавіші. Що там говорити, я була вражена.

Інструкція в комплекті, довгий шнур, ну все ідеально

КАЗУСИ

  1. Він хиткий. Можливо всі стайлери такі ж з низького сегменту і не професійні. Але я таке вперше тримала в руках. Коли просто пластина на пластину не потрапляє, постійно треба защіпкою потрапляти у отвір, щоб замкнути їх і волосся було притиснуте
  2. Погана склейка. Волосся зачіпається між пластиком і виривається
  3. Мені особисто не зручно, що клавіші не збоку, а на основі корпусу постійно натискаю. Але це таке, справа звички
  4. Сушить волосся. Можливо це я відвикла, але не памʼятаю щоб той самий Babyliss таке мені робив. Ось ця пухнастість особливо помітна на локонах

Плюси теж є, він швидко нагрівається (хоч і аромат у нього ніби плавиться пластик)

Швидко охолоджується

Він красивий і ось ця різноманітність температур дуже тішить

Пластини тут алюмінієві-це не дуже ок для волосся. Я завжди користувалась керамічними, а ще краще з турмаліновим покриттям. Але маємо, що маємо. Це безкоштовний стайлер взагалі-то

Він виконує свою роботу на 8/10

Бо просто псує волосся і ним не зручно користуватися.

Але пристосуватись можна до всього і якщо не важливе покриття пластин, доволі хороший

Ну і власне, всі фото, гортайте

Завітайте на мій минулий допис, там гарно видно повну накрутку на стайлер

https://club.makeup.com.ua/looks/33101/

Обіймаю 💌