Ирина ❤️

Мій улюблений бустер для зміцнення захисного бар'єру та зволоження

Мій улюблений бустер для зміцнення захисного бар'єру та зволоження

Моя шкіра нормального типу (з віком у холодну пору року періодично може ставати ближче до сухої), без лущення, постакне, прищів та пігментації. Є невеликий купероз на крилах носа, а також перші ознаки старіння у вигляді невеликих мімічних зморшок біля очей і на лобі. Ще я люблю спати обличчям у подушки, через що вранці можуть іноді теж залишатися заломи біля очей. Тому зволоження шкіри ніколи не буває зайвим, коли вона зволожена багато зморшок від цього вже самі розгладжуються.

Цей бустер колись я отримала в мініатюрі в якомусь подарунковому наборі від Vichy на makeup із покупкою іншого товару. У мене було 2 таких пробники по 10мл (до речі дуже зручні, теж йшли з дозатором) і після того, як вони закінчилися, я замовила собі цей засіб у повному обсязі, і з тих пір не знаю скільки вже флаконів у мене було, але цей засіб завжди є в моєму догляді.

Термін "бустер" означає посилення дії інших засобів, а також підвищену концентрацію активних компонентів.

Чудовий щоденний гель-бустер Vichy Mineral 89 Fortifying And Plumping Daily Booster активно протистоїть впливу експозому та зміцнює захисні функції шкіри. Його склад на 89% складається з термальної води Vichy з додаванням гіалуронової кислоти та високим ступенем мінералізації. Крім захисту, він забезпечує глибоке зволоження протягом 24 годин і підвищує пружність шкіри. Найкращим чином бустер діє після очищення та тонізації шкіри і перед нанесенням основного засобу догляду. Склад не містить парабенів, силікону, барвників, ароматизаторів та спирту.

Прозора рідина, густіша за воду, більш гелева (крапля тримає форму не розтікається відразу), без запаху, якісний скляний флакон з дозатором. У ці флакони я потім переливаю якісь інші засоби, з менш вдалих упаковок.

Використовую цей засіб як вранці, так і ввечері, після нього наношу решту догляду, в теплу пору року можу навіть нічим не закривати, мені його вистачало. Засіб моментально вбирається, не залишає після себе ні липкості, ні жирності, можна відразу робити макіяж, не чекаючи, поки вбереться. Шкіра після бустера гладка, ніжна та зволожена. Пори не забиває, негативних реакцій типу почервоніння, лущення або ще якихось ніколи не викликає. Підійде для будь-якого типу шкіри, наносила навіть на ніжну шкіру під очі. З іншими моїми засобами догляду не конфліктує. Не думаю що цей засіб може вирішити проблемуз прищами, пігментацією, постакне, але в описі товару це і не заявлено, його головна дія - це зволоження і допомога в кращому проведенні засобів, які наносяться зверху. Цей засіб я можу рекомендувати всім, зволоження шкіри нікому не завадить 💦

Ще з Vichy Mineral 89 у мене були Vichy Mineral 89 Probiotic Fractions Concentrate, Vichy Mineral 89 Repairing Eye Fortifier і вони мені також сподобалися, давали гарне зволоження моїй шкірі

Про засоби Vichy ( та інши) які допомогли мені при випаданні волосся https://club.makeup.com.ua/post/33267/

Термальна вода від Vichy https://club.makeup.com.ua/post/33351/

Тонер з пептидами Cos De BAHA Matrixyl 3000 Argireline, більш бюджетний варіант бустера Vichy 89, який на моїй шкірі дає приблизно такий самий ефект https://club.makeup.com.ua/post/32662/

Мій улюблений бустер для зміцнення захисного бар'єру та зволоження