Vikulyk

Моя участь у конкурсі Colour Intense. Робота над помилками

Моя участь у конкурсі Colour Intense. Робота над помилками

Всім привіт ❤️

Сьогодні хочу поділитись своїм досвідом участі в макіяжному конкурсі від Colour Intens, потрібно було зробити яскравий образ, щось в стилі мавки.

Я вперше брала участь в конкурсі в популярній соц. мережі, де оцінюють якість виконання макіяжу, я розуміла, що мені буде важко, адже там брали участь дуже поофесійні дівчатка, які вміють робтити справжній грим, тож було нереально хвилююче.

Спойлер: я не виграла 😁проте вони обрали роботи, які мені самій найбільше сподобались, чому я втішилась, так все справедливо❤️

Тож хочу покритикуватисвої образи і розповісти про власні емоції 😊

Перший образ то лісова мавка. Сіла я його робити десь в 12 ночі і завершила біля 3 😁

Просто мамі малої дитини інколи важко найти час, тай косметика в процесі десь може зникнути 😂

Використовувала в більшості олівці Ламель, що на очі що на губи, тут були і тіні і підводка, задіяла все 😊

Дивлячись на образ зараз, мені би хотілось більш складний макіяж очей, просто коралові тіні і стрілка якось недостатньо.

Моя участь у конкурсі Colour Intense. Робота над помилками
Моя участь у конкурсі Colour Intense. Робота над помилками

Другий образ то пшеничне поле. Цікаво чи буває польова мавка, якщо так, то це напевне вона😊

Тут я вже використовувала фарби для обличчя, також використовувала голубий олівчик від самого бренду, багато блискіток на шиї, їх було найважче змити )

В цьому образі я би додала більше колосків і синій тон обличчя зробила світлішим, то якісь наче відголоски аватара))

Загалом мріб повторити цей макіяж, але більш досконало, адже він цікавий, чисто моя задумка, я ніде не зустрічала, або можливо десь давно бачила і відклалось в голові, проте далеко не факт, хоч все може бути 😁

Дівчата як вам мої образи? Який більше довподоби і які помилки ви бачите? Мені дуже цікаво, бо оцінювати себе збоку інколи важко)

А колекція, яка йшла в подарунок у них дуже класна, треба буде щось спробувати 😍

І ще я рада спробувати себе в чомусь новому, класні емоції точно отримала, хоч переживала 😊Буду творити далі ❤️