Чистикова Дарья

Lamel Powder Drop Matte Lipstick

Lamel Powder Drop Matte Lipstick
Lamel Powder Drop Matte Lipstick
Lamel Powder Drop Matte Lipstick
Lamel Powder Drop Matte Lipstick

Сьогодні на огляді мій останній фаворит на щодень матова помада від Lamel Powder Drop. Вона точно варта вашої уваги 👌

Пакування помади представлено у стильному чорному дизайні, всі необхідні наліпки та слюда були присутні. Об'єм 3.8g, термін використання по відкиттю 12 місяців.

Ковпачок та відкручувальний механізм стіку працює гладко та плавно. Стік стандартно скошений і трохи загострений до краю (був 😁). Взагалом оформити відносно ровний контур губ не проблема, навіть без дзеркала.

Аромат цієї помади дуже легкий і ніжний, солодкуватий, легкий та ледь-ледь вловимий.

Фініш у помади матовий, пудровий та навіть трохи оксамитовий.

Щодо стійкості, достойно сидить 3-5 годин до обідньої перерви. Обід звичайно не витримає, а от каву – з мінімальними втратами та відбитками.

Взагалом помада комфортна, не капризна, не сушить губи, але попередньої підготовки у вигляді бальзаму все ж таки потребує.

Стосовно відтінків, вибір звичайно не великий (всього 8 відтінків на сайті мейкапу), але з тих що представлені ви точно знайдете свого фаворита на кожен день. Особисто я маю в арсеналі такі:

402 — Spicy

404 — RoseWood

"Spicy" має насичений, теплий відтінок, схожий на карамель або теракот. Це глибокий коричневий з відтінками червоного.

"RoseWood" має ніжний, темно-рожевий відтінок, схожий на троянду чи рожеве вино. Теж глибокий, елегантний та одночасно ніжний.

Ось як ці відтінки виглядають на мені здалеку:

*Пишiть в коментарях який бiльше пасує*

Звісно бренд пропонує поєднувати помаду зі своїми бестселлерами LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner:

— Powder Drop 402 + Gel Liner 410

— Powder Drop 404 + Gel Liner 408

Про олівці вже писала у дописі за результатами передостанього тестування 😉 https://club.makeup.com.ua/post/33146/

Коротко підсумовуючи: треба брати, враховуючи гарний фiнiш, ціну, якість та простоту у використаннi👌