Швець Карина🤍

Час розчехляти свої SPF

Час розчехляти свої SPF

Весна вже на порозі, сонечко показується дедалі частіше, а з ним росте і УФ-індекс.

Ви ж памʼятаєте, що спф наносимо при індексі 2+? На обличчя йде рівно один палець, на шию та вуха - другий. Тим паче не можна нехтувати СПФ тим, хто знаходиться на лікуванні акне чи просто користується активами.

Я досі привчаю себе до активного користування спф-кремів, але в цьому році вже краще (бо я на Перолайті і боюсь заробити собі пігментацію).

Взагалі сьогодні мав би бути допис про тестувальну лінійку Керастаз, але лише по закінченню написання тексту я зрозуміла, що сфоткала лише пробники, а шампунь і маску - ні🤦‍♀️ тож пост відкладається до понеділка.

Санскріни від Dr. Ceuracle я поважаю, пробувала декілька, один маю у повному розмірі. Чудові 👍🏻

Так до мене у руки потрапив санскрін Dr.Ceuracle Pro Balance Biotics Clear Up Sun SPF50+, який я з радістю протестувала.

Час розчехляти свої SPF

Сонцезахисні фільтри:

🥛Zinc Oxide, Titanium Dioxide: Мінеральні сонцезахисні фільтри (фізичні).

🥛Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate: поглинає УФ-А фільтри

🥛Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine: Tinosorb S - високоефективний маслорозчинний фільтр широкого спектру поглинання - UVA+UVB.

🥛Ethylhexyl Triazone: Uvinul®T 150 - найбільш потужний та фотостабільний УФ-В фільтр.

Інші складові:

🥛Water: Основна складова, розчинник для інших інгредієнтів.

🥛Cyclohexasiloxane: зволожувач і розгладжувач.

🥛Dibutyl Adipate, Propylheptyl Caprylate: емоленти

🥛Propanediol: Вологозберігаючий агент

🥛Dicaprylyl Carbonate: Емолент

🥛Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate: Емульгатор

🥛Disiloxane: Розгладжувач і розчинник

🥛Caprylyl Methicone: Силіконовий емолент і розгладжувач

🥛Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone: Емульгатор і зволожувач.

🥛Disteardimonium Hectorite: Загущувач і стабілізатор емульсії.

🥛Magnesium Sulfate: Мінеральна сіль

🥛Triethoxycaprylylsilane: сполучник і емульгатор

🥛1,2-Hexanediol: Зволожувач і розчинник.

🥛Methyl Methacrylate Crosspolymer: плівкоутворювач, підвищує вʼязкість

🥛Nylon-12: регулятор вʼязкості

🥛Polymethylsilsesquioxane: Силіконовий полімер, що надає гладкість

🥛Glyceryl Caprylate: Емолент і консервант.

🥛Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil: Ефірна олія розмарину

🥛Caprylyl Glycol: Емолент і консервант.

🥛Ethylhexylglycerin: Консервант та зволожувач.

🥛Sodium Hyaluronate: сіль гіалуронової кислоти

🥛Tocopherol: Вітамін Е, антиоксидант

🥛Butylene Glycol: Зволожувач і розчинник.

🥛Lactobacillus Ferment: Пробіотик, який може покращити здоров’я шкіри.

🥛Glycerin: Зволожувач.

🥛Lactobacillus Ferment Lysate, Lactococcus Ferment Lysate, Bifida Ferment Filtrate, Bifida Ferment Lysate: пробіотики

🥛Saccharomyces Ferment Filtrate: екстракт з ферментованих дріжджів, заспокійливі та зволожуючі властивості для шкіри.

🥛Theanine: Це амінокислота, яка зазвичай знаходиться в чаї, і може мати антиоксидантні властивості, а також допомагати заспокоїти шкіру.

🥛Hydrolyzed Hyaluronic Acid:низькомолекулярна ГК

🥛Glutathione: антиоксидант

🥛Sodium Acetylated Hyaluronate: форма ГК

🥛Milk Lipids: Це ліпіди, отримані з молока, які можуть мати зволожувальні властивості і забезпечувати живлення для шкіри.

Чудовий! Мені дуже подобається👌🏻 вдала суміш фізичних+хімічних фільтрів.

Так як цей крем на змішаних фільтрах, в моєму уявленні він був жирним.

Але ні.

Засіб щільної текстури, білого кольору, розноситься по обличчю безпроблемно. При розтирання шкіра стає білою, проте все всмоктується в перші ж секунди після нанесення.

За рахунок того, що крем злегка вибілювати шкіру, він таааак класно вирівнює тон 🥰

Хотіла показати наглядно, але на фото цього ефекту не видно (я ще й фоткалась на портрет🤦‍♀️). Тому доведеться вірити на слово)

Також за рахунок фізичних фільтрів крем трохи покращує і саму текстуру шкіри. Показую фініш на руці одразу після розтирання, він всмоктується за кілька хвилин і вся жирність йде. Може трохи підсумувати з часом (знову ж таки через фіз фільтри, особливо оксид цинку, це ок).

Протягом дня обличчя відчуває себе нормально, жир не тече, все добре. Фініш лишається оксамитовим.

Крем не обтяжує шкіру і тим паче не створює плівки.

Мені дуже сподобався цей санскрін, не впевнена, що з ним буде сильно комфортно в літню спеку, але загалом це дуже класний і комфортний варіант 👍🏻 на мою думку, підійде навіть власницям жирної шкіри.

Я поки що маю декілька повнорозмірних спф в своєму арсеналі, але прямо таки задумалась про покупку цього на літо, тому що по всім параметрам для моєї шкіри він підійшов на 99%👌🏻