Дарина🦉

Тонік-міст для обличчя зволожувальний з ніацинамідом і Na-PCA

Тонік-міст для обличчя зволожувальний з ніацинамідом і Na-PCA
Тонік-міст для обличчя зволожувальний з ніацинамідом і Na-PCA

Всім привіт! Продовжую ділитися враженнями стосовно бренду Relance , про пінку писала тут https://club.makeup.com.ua/post/33562/ .

Сьогодні тонік-міст для обличчя зволожувальний з ніацинамідом і Na-PCA Relance.

Пакування:

Тонік представлен в гарному флаконі, темно-коричневого кольору з товстого скла. Дуже естетично виглядає, як на мене. Кришка міцно закривається. Дозатор - розпилювач, який гарно працює, без жодних "спец. ефектів". Об'єм 50 мл (є ще 100).

Аромат та консистенція:

Консистенція - "густа водичка", не жирна, але трохи липка. Колір - прозорий.

Аромат - дуже насичений, але приємний - солодкий квітково - трав'яний запах. На шкірі він не залишається.

Склад:

Aqua, Urea, Methylsulfonylmethane, Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Niacinamide, Sodium Pyrrolidone Carboxylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sorbitol, Arginine, Allantoin, Polysorbate 80, Disodium EDTA, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Fragrance, Lactic Acid.

Спосіб застосування:

Нанесіть засіб на ватний диск або розпиліть одразу на обличчя.

Я наношу спочатку на ватний диск, бо розпиляти одразу на обличчя, не мій варіант, моїй проблемній шкіри, це не подобається!

Плюси для мене:

  • Гарно зволожує шкіру.
  • Робить шкіру гладкою, та м'якою на дотик.
  • Добре освіжає.
  • Дає матовий ефект.
  • Пори не звужує, але завдяки матуванню, візуально пори дійсно здаються менш помітними.

Мінуси:

  • Він дуже не економічний, може це через дозатор, чи консистенцію, мені потрібно його дуже багато.
  • На висипи він ніяк не повпливав, але і нових не наробив.

Як висновок - приємний базовий тонік, в гарному пакуванні!

Дякую за увагу🦉

Тонік-міст для обличчя зволожувальний з ніацинамідом і Na-PCA