Дарина🦉

Маска для обличчя оновлювальна з рожевою глиною й екстрактом граната

Маска для обличчя оновлювальна з рожевою глиною й екстрактом граната
Маска для обличчя оновлювальна з рожевою глиною й екстрактом граната

Привіт шанувальницям глиняних масочок!!!

Моя жирна шкіра дуже любить глиняни маски для обличчя. Дуже довго я використовувала звичайні маски (глину в пакетиках). Але зараз перейшла на такий формат, це не перша моя така маска, але вона точно варта уваги!

Пакування:

Маска представлена в гарній баночці, з міцного скла темно-коричневого кольору. Кришечка міцно закручивається (гвинт). В середені є пластикова, дуже зручна мембрана. Об'єм 60 мл.

На самої баночці немає ніякою інформації, вся інформація для споживача є на картоній коробці, в яку упакова маска.

Дуже гарний та сучасний дизайн, едине, що мені не вистачає в таких масках, це маленького шпателя для нанесення, бо пальцем це не дуже зручно робити.

Аромат та текстура:

Текстура - це перша, така комфортна для мене текстура у глиняних масок, мені вона нагадує - мус, густий, м'який мус. На дотик дуже приємна, лягає як пінка (по відчуттям). Маска легко розподіляється по шкірі. Колір - світло бежевий. Колір маска змінює, коли висихає ( стає більш рожевою, як адаптується під шкіру, фото в низу (1-2 одразу після нанесення, 3- коли починає підсихати, 4 - після змивання). Нічого спільного з текстурою гниняних масок в пакетику вона не має.

Аромат - він дуже насичений в самій баночці, це солодко-квітковий аромат, з трав'яною пряною нотою. Взагалі я не люблю коли в таких засобах, настільки виражений аромат, але цей просто мені дуже подобається. На шкірі він вже не такий виражений, а після змиття я його зовсім не відчуваю.

Склад:

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Sorbitan Stearate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Kaolin, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Extract, Propylene Glycol, Glycerin, Glycine Soja, Algae Extract, Lecithin, Xanthan Gum, Diatomaceous Earth, Phenoxyethanol, Montmorillonite, Illite, Chitosan PCA, Moroccan Lava Clay, Pentylene Glycol, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Gel, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Pelargonium Graveolens Leaf Oil, Dragon Fruit Powder, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Glyceryl Caprylate, Phenyl Propanol.

Мої враження та висновки:

  • Маска гарно очищує шкіру
  • Дає матовий ефект
  • Трохи освітлює шкіру
  • Визуально зменшує пори
  • Гарно помякшує шкіру
  • Комфортна в використанні (через 5 хвилин після нанесення, маска змінює колір, стає рожевою, майже не помітною на обличчі), вона не стягую шкіру, маска підсихає, але не як звичайна глина (не осипається)
  • Дуже економічна
  • + естетичне пакування.

З усіх трьох засобів, які маю від цього бренду ( про пінку писала тут https://club.makeup.com.ua/post/33562/ , про тонік https://club.makeup.com.ua/post/33563/ ), ця маска мені сподобалась найбільше. Обов'язково повторю ще!!!

Дякую🦉

Маска для обличчя оновлювальна з рожевою глиною й екстрактом граната
Маска для обличчя оновлювальна з рожевою глиною й екстрактом граната
Маска для обличчя оновлювальна з рожевою глиною й екстрактом граната
Маска для обличчя оновлювальна з рожевою глиною й екстрактом граната
Маска для обличчя оновлювальна з рожевою глиною й екстрактом граната