Ирина ❤️

Заспокійлива глиняна маска із зеленим чаєм, яка не засихає

Заспокійлива глиняна маска із зеленим чаєм, яка не засихає

Моя шкіра нормального типу, без прищів і лущення, починають з'являтися перші дрібні зморшки під очима та на лобі. На крилах носа є трохи куперозу. Іноді може зʼявитися одинокий прищик

Перший продукт від цього бренду у мене з'явився нічна маска з вітамінами та медом Manyo Factory Vitamin Tree Brightening Pack, яка мені дуже сподобалася, і я захотіла спробувати ще щось із масок Manyo

Ціни на продукцію тієї марки не малі 💰, але в них гарні натуральні склади та багато екстрактів 🌿 тому ми платимо за якість

Я вибирала між цією маскою і очищающей Manyo Factory Pink Clay D-Toc Pack, але все ж таки схилялася більше до заспокійливої зеленой, так як у мене є невеликий купероз, плюс я планувала використовувати маску в ті дні, якщо у мене з'являться якісь прищики або роздратування, щоб вони швидше пройшли.

Ця маска розроблена на основі глини та зеленого чаю. Завдяки збалансованому складу, заснованому на натуральних компонентах, засіб працює в декількох напрямках: нормалізує температуру шкіри (це важливо для проблемного епідермісу) за рахунок охолоджувального ефекту, а також зменшує синтез шкірного сала, робить пори вужчими, вирівнює колір і мікрорельєф, повертаючи природне обличчя сяйво. !

Особливості Factory Green Energy Calming Mask Pack від бренду Manyo:

- Підходить для всіх типів шкіри;

- у складі 99% натуральних компонентів, з яких 47% – екстракт зеленого чаю;

- Заспокоює шкірний покрив;

- робить шкіру більш пружною;

- Наповнює енергією;

- приємно охолоджує;

- катехін та олія перцевої м'яти знімають подразнення та прискорюють загоєння запальних елементів;

- вітамін С, що має антиоксидантну властивість, активізує синтез колагену, освітлює пігментні плями і вирівнює колір обличчя;

- зелений чай пом'якшує, загоює мікроушкодження, посилює захисний бар'єр епідермісу.

Маска знаходиться в м'якій тубі (бачила вони були і в баночках) об'єм 75мл, має захисну фольгу від першого розкриття під кришкою, а також захисну наклейку зверху на тубі. Зеленого кольору, м'якої однорідної консистенції, має ненав'язливий ментолово-трав'янистий аромат.

Наношу силіконовим пензлем Cosmo Shop. Спочатку після нанесення є легкий приємний холодок, немає пощипування або якихось інших неприємних відчуттів. Витрата економна, тому що наношу не товстим шаром, її плюс, що вона не засихає як інші глиняні маски (на фото вона відразу після нанесення і через 30хвилин), тому рекомендується тримати довше ніж інші глиняні маски 20-30хв. Змивається вона легко, без проблем

Після неї немає відчуття стягнутості чи сухості шкіри, як буває після багатьох інших глиняних масок, навпаки шкіра насичена, м'яка, як після зволожуючої маски. Думаю воно підійде і для проблемної шкіри, заспокоюватиме її і для сухої, оскільки вона зовсім не сушить шкіру.

Від маски тільки позитивні емоції, тому можу сміливо її рекомендувати, а я чекатиму знижку на рожеву маску, і обов'язково спробую її теж 👍

Ще одна моя заспокійлива глиняна маска, яку теж можу рекомендувати Mary & May Cica Tea Tree Soothing Wash Off Pack 🌱 https://club.makeup.com.ua/post/33370/

Мої інші глиняні маски https://club.makeup.com.ua/post/32404/

Антивікова маска для обличчя з ягодами годжі Bioearth Anti-Aging Goji Berrшуи Face Mask 🫐

Маска з рожевою глиною, що покращує текстуру шкіри Origins Original Skin Retexturizing Mask With Rose Clay 🌸

Заспокійлива глиняна маска із зеленим чаєм, яка не засихає
Заспокійлива глиняна маска із зеленим чаєм, яка не засихає
Заспокійлива глиняна маска із зеленим чаєм, яка не засихає