M O N D ✨️

Максимально бюджетний, але не найгірший олівець для брів

Максимально бюджетний, але не найгірший олівець для брів

- А дизайнерам вдалося не просто додати стилю, а й умістити всю потрібну інформацію (! При цьому, зробивши її читабельною).

На пластиковій кришечці додали щіточку для брів. Так, вона не найкраща, але за 40грн дивно, що взагалі є.

  • Вага: 1,7г.
  • Термін придатності: 2 роки після відкриття.
  • Не тестується на тваринах.
  • Олівець без ароматизатора.

Опис:

Завдяки м'якій податливій текстурі грифель легко ковзає по шкірі, залишаючи рівні тонкі штрихи. Заповнення прогалин проходить комфортно та швидко. Пружна щіточка ретельно прочісує волоски та створює акуратну форму брів. Про догляд дбають цінні компоненти: бджолиний віск, рицинова олія, мінеральна олія, алое віра та вітамін Е.

Спосіб використання:

Розчешіть брови за допомогою щіточки та рівномірно заповніть форму штрихами у напрямку росту волосків. Для натурального ефекту пройдіться щіточкою ще раз, прибравши надлишки пігменту.

Максимально бюджетний, але не найгірший олівець для брів
Максимально бюджетний, але не найгірший олівець для брів
Максимально бюджетний, але не найгірший олівець для брів
Максимально бюджетний, але не найгірший олівець для брів

Колір 404 позиціонується як темно-коричневий. На свотчі на руці він виглядає саме таким. Не рудий, і не сірий. А ось на бровах утворюється червоний підтон. Його можна помітити і на самому грифелі.

Для мене це не критично. Олівець загалом підійшов до мого кольору волосся. Але варто враховувати, що відтінок може відрізнятися від заявленого.

М'яка текстура олівця не сушить і дуже легко наноситься. Складнощів поточити не було (використовую звичайну точилку з двома діаметрами).

Для контурних ліній може бути м'якуватим, але для внутрішнього заповнення - ідеальний, якщо робити тіні. Розтушувати просто. Я використовую свою щіточку, але якщо реально розтушувати і вбудованою на ковпачку. Промальовувати тонкі волоски їм складно, текстура не зовсім під це.

Стійкість середня. Я додатково укладаю брови гелем (про нього тут: https://club.makeup.com.ua/post/27859/ ). При кожному зачепленні олівець стирається. Але, повністю стерти його можна лише при активному терті чи рідиною.

Переваги:

+ приємний дизайн

+ дуже бюджетний

+ ніжна текстура

+ без аромату

+ доглядові компоненти

+ не сушить

Недоліки:

- відтінок може відрізнятись від заявленого

- не для тонких ліній.