Валерія Гуренко

Мій улюблений Pure Paw Paw

Мій улюблений Pure Paw Paw

Бальзами в формі тюбику – моя окрема любов! Дуже зручно використовувати і розхід економний (користувалась усю зиму, кожного дня наносила на губи по декілька разів і ще залишилась половина!). Сам тюбик невеликої форми і зручно вміщається в кишеню або сумочку.👜

Виробник заявляє, що засіб допомагає створювати гарні відблиски на обличчі і повіках, загоювати ранки, пом'якшувати кутикулу, пригладжувати волосинки, що вибиваються із зачіски, і приборкувати брови.

Насправді не пробувала способи, які заявляє виробник, я використовувала тільки на губи та декілька разів нанесла на лікті, ефект мені сподобався, вони стали на багато мʼякіші та приємніші.✨

Дуже подобаються бальзами які зовсім не мають смаку та кольору, цей саме такий – просто прозорий, хоча коли видавлюєш продукт з тюбика то колір трохи жовтуватий, але при нанесенні на губи стає безбарвним.💋

Відчуття на губах дуже приємні, він зовсім не липкий, густої консистенції та я б сказала трішки жирний, повільно впитується, але все ж не до кінця, навіть після того як мине пів години він відчувається на губах, для мене це плюс тому, що подобається відчуття присутності продукту на губах.💄

Наношу засіб за 15 хвилин до того, як робити макіяж, за цей час він добре зволожує губи і навіть матові помади або олівчики лягають рівно. Також користуюсь на ніч, великої різниці на ранок немає, але і гірше не стає😄

Коли виходжу на вулицю без макіяжу губ, то також завжди користуюсь бальзамчиком для захисту від вітру та холоду.❄️

Кокос – мій улюблений запах у косметиці, саме в цьому продукті він дуже приємний та легкий. Також існують 8 інших ароматів бальзамчиків, наступний візьму з кавуном бо він неймовірний🍉 Також ще хочу спробувати від Hurraw! за рекомендацією Ya Yana

Це однозначно мій фаворит. А чи користувались ви бальзамами даного бренду? Як ваші враження?❤️