Mariya Trofimova

Очищувальний гель CeraVe Foaming Cleanser

Очищувальний гель CeraVe Foaming Cleanser

Вже так багато про нього сказано, але я не можу не розповісти про мої теплі почуття до цього гелю.

Як і більшість дівчат з жирним типом шкіри, чий пубертат прийшовся на еру "бовтушок", агресивних вмивачок та скрабів з абрикосових кісточок, я вже була обізнана і досвідчена (як тоді вважала) довго шукала "цей самий" засіб для вмивання.

Корейські пінки, вітчизняні пінки-гелі та багато чого занадто бюджетного, крем з тієї ж опери.

Мені здавалось, що все ок, шкіра вимита до скрипу, без крему сильне стягнення, так я довмивалася до найбільшого відкриття "Жирна шкіра теж може бути зневоднена".

Коли до жирного блиску, запалень та комедонів додалися лущення та почервоніння на щоках, я вже більш серйозно та прискіпливо підійшла до підбору догляду.

Вибір впав саме на CeraVe Foaming Cleanser, не довго думаючи до пари взяла молочко CeraVe Moisturising Lotion, напис "Некомедогенне" на пляшечці мене підкупив. Так почалося моє знайомство з CeraVe, яке переросло у любов.

Приблизно 2 тижні мені знадобилось, щоб привести шкіру до тями, через місяць від почервонінь нічого не залишилось.

На жаль, не залишилось фото з того періоду, але на щастя це залишилось лише в спогадах.

Комедони та запалення зникли лише після лікування гормонального фону, з чим вже нічого не вдіяти, якщо гормони не на місці, то і пилок феї не допоможе, тому грішити на гель не бачу сенсу.

Вже три порожні пляшечки позаду та четверта напівпорожня, змінювала креми, додавала пілінги, сироватки, тоніки, але гель CeraVe мій незмінний фаворит.

Гель добре спінюється в долонях при додаванні води та перетворюється на ніжну піну.

Розхід більш ніж економний, мені достатньо пів натиску дозатора на обличчя на шию.

При щоденному використанні два рази на день вистачає приблизно на пів року.

Виробник заявляє відсутність віддушок і це правда, але він все-таки має слабкий запах, мені нагадує дитяче мило.

На багато легше спінювати гель губкою, з цим мені допомагає цей милий восьминіжка.
Процес піноутворення значно швидший ніж в долонях, губку можна вийняти та гарно промити.
Заявлено як "для очищення пор", пори звісно вона не дуже і очистить, а ось приємний масаж шкіри буде (звісно коли немає запалень).

Всі ми різні, комусь може не підійти цей гель, в когось може бути алергія, але він має велику кількість поціновувачів і не дарма🥰.

Дякую, що дочитали цю оду до кінця, маю надію, що вам було цікаво та сподіваюсь, що ще і корисно😉