Дарина🦉

Масло-мус для тіла "Піна колада"

Масло-мус для тіла "Піна колада"
Масло-мус для тіла "Піна колада"

Привіт! Сьогодні Tsukerka🍭, а саме масло-мус для тіла "Піна колада". Я не люблю масла, та "жирненьки" батери для тіла, але цей вирішила спробувати по рекомендації подруги, вона мене запевнила, що він миттєво вбирається та має дуже смачний аромат.

Що каже виробник?!

- ефективний для відновлення зневодненого епідермісу;
- глибоке зволоження та живлення шкіри;
- усуває сухість, лущення та огрубіння;
- збагачений маслом кокоса та олією мигдалю для розгладжувального, пом'якшувального, регенерувального та заспокійливого ефектів;
- вітамін Е робить шкіру більш пружною і шовковисто гладенькою, захищає від передчасного старіння;
- економна витрата.

Склад:

Coconut Oil, Citrus Peel, Almond Oil, Vitamin E, Flavoring, Honey.

Пакування:

Міцна пластикова баночка (прозора), зовні схожа на скло. Кришечка міцно закручивається (гвинт). Захисної мемрбани в серені немає, була фольга.

На баночкі є вся необхідна інформація для споживача.

Об'єм 150 мл.

Дизайн дуже простий, але сучасний, мені таке подобається.

Аромат та текстура:

Аромат - саме той солодкий коктель (без алкоголю), соковитий кокос 🥥 та стиглий ананас з приємною кислинкою🍍. Дуже приємний, одразу нагадує спекотне літо, прохолодне море, і багато соковитих екзотичних фруктів.

Аромат тримається на шкірі години 3-4.

Текстура - гарно взбите масло з вершками (таке жирненьке), дуже приємна до шкіри. Кремово-білого кольору.

Мус починає танути миттєво, після нанесення його на шкіру. Гарно розподіляється, я би сказала мус самостійно катається по шкірі.

Дуже економічний в використанні. 150 мл вистачить на дуже довгий час.

І головний + для мене, це масло вбирається менше ніж за 5 хвилин. Не залишає після себе ніяких слідів та відчуттів жирності. Не залишає плям на речах (бо я люблю одразу одягати халат).

Я дуже задоволена цим маслом-мусом, бо після нього моя шкіра гарно зволожена, насичена та м'яка на дотик. Засіб гарно усуває сухі зони (у мене це ноги, руки, та локті), він діє мені здається миттєво. Дійсно загоює подряпини (в кого є свої кущі троянди та кіт, мене зрозуміють🤣). Після нього шкіра аж видихає, і говорить дякую!

Використовую його 1-2 рази на тиждень, бо мені цього вистачає.

Щиро рекомендую спробувати!

Дякую🦉

Масло-мус для тіла "Піна колада"
Масло-мус для тіла "Піна колада"
Масло-мус для тіла "Піна колада"
Масло-мус для тіла "Піна колада"
Масло-мус для тіла "Піна колада"