Zhukovka 🌸

Індивідуальність в кожній краплі 13ᴥPERFUMES

Індивідуальність в кожній краплі  13ᴥPERFUMES

Дівчата, всім сонячний привіт☀️
Гадаю, вже більшість з вас чули про український бренд нішевої парфумерії 13ᴥPERFUMES .

Це бренд, який не боїться заявити про себе, вони ламають всі парфумерні стереотипи і завдяки цьому впевнено крокують вперед !
Коли назва бренду почала дедалі частіше з'являтись в стрічці клубу та інстаграм , вирішила спробувати і я😏
 SUMMER I TURNED PRETTY

Ти вриваєшся у літню відпустку , в кармані 2 квитки у Disneyland, а попереду безліч яскравих, незабутніх вражень , які 100 % залишаться в твоїй Memory назавжди 🎢
Аромат підхоплює тебе і ти летиш у вирі стиглих соковитих лимонів , злегка оповитих ароматним базиліком та притрушених літнім квітом 🌸
Зупинись на мить, озернись і вибухова свіжість зупиниться разом з тобою, а на заміну їй прийде ніжний жасмин, польова лаванда та солодка ожина, оповита пряним сандалом в поєднанні з терпким мускусом .
Це аромат вибуховий, грайливий, наповнений щирими емоціями .
Хочу порівняти його з американською гіркою, де верхні ноти підкидають тебе догори, ти у передбаченні чогось незабутнього , летиш , адреналін , вибух емоцій , ще один підйом і вже так легко і солодко , ура ! ти це зробила , було незабутньо !
Аромат незабутній, амбітний, яскравий та емоційний!
Він для творчих дівчат, котрі точно знають, як бути на висоті і як заявити світові про себе 👑

У мене флакон 10 мл, який подорожує разом зі мною, адже з легкістю поміщається в мою сумочку 👛 Виглядає так же яскраво, як і звучить 🍋 Дозатор не плюється , а огортає зап'ястя легкою хмаринкою . Стійкість на моїй шкірі приблизнл 5 годин, на одязі відчувається і наступного дня . Якщо банально описати його звучання, то це перебитий лимон з цедрою та цукром , а зверху притрушений прянощами, він унікальний , адже таких лимонів в парфумерії я ще не зустрічала 🍋 Рада, що взяла його з собою у подорж ✈️
SUMMER I TURNED PRETTY
пасує моєму літу ⛵

Індивідуальність в кожній краплі  13ᴥPERFUMES
Індивідуальність в кожній краплі  13ᴥPERFUMES
Індивідуальність в кожній краплі  13ᴥPERFUMES
Індивідуальність в кожній краплі  13ᴥPERFUMES