Ирина ❤️

Професійна маска для обличчя «Сяйво шкіри» з вітаміном С

Професійна маска для обличчя «Сяйво шкіри» з вітаміном С

Професіональна маска для обличчя «Сяйво шкіри» Eclat De La Peau Masque Eclatante від французького бренду La Grace призначена для інтенсивного зволоження, живлення та омолодження шкіри. Активна формула з високим вмістом вітаміну С повертає кожному покриву колишню пружність та сяйво краси.

Засіб ефективно освітлює пігментні плями, вирівнює тон шкіри, звужує пори, нормалізує виділення секреції сальних залоз, усуває неприємний жирний блиск. Витяжка з апельсина відбілює пігментовані ділянки, розгладжує неглибокі мімічні зморшки, сприяє синтезу колагенових волокон. Екстракти ожини та журавлини мають виражену антиоксидантну дію, нейтралізують вільні радикали, мають протизапальний та антибактеріальний ефект. Ацерола насичує епідерміс корисними речовинами, активізує процеси регенерації епітеліального полотна та запобігає руйнуванню клітинних мембран. Вітамін С уповільнює процеси старіння та окислення, захищає від деструктивних ультрафіолетових променів.

Моя шкіра нормального типу, без прищів і лущення, починають з'являтися перші дрібні зморшки під очима та на лобі. На крилах носа є трохи куперозу. Іноді може зʼявитися одинокий прищик.

Маска є в обсязі 75 і 200мл, так само бувають пробники. Я на початку купила пробник 7мл, його вистачить десь на 3 використання точно. Маска світло-бежевого кольору, кремова за консистенцією, схожа на глиняні маски, але вона не застигає повністю, не стягує обличчя.

Наносила на очищену шкіру, пензлем Christina Brush №24 або від Cosmo Shop, тримати рекомендувалося 10-15хв, маска не засихає і немає почуття стягнутості, тому спокійно тримала 15хв. Під час нанесення вона не щипала, шкіра після неї не червоніла, якогось неприємного запаху в неї теж немає. Після того, як змила маску, мені сподобалася моя шкіра, вона натягнулася, стала насичена і ніби навіть більш ущільнена, пори звужені. При цьому сама шкіра не пересушена, немає бажання терміново застосувати зволожуючі засоби. На щоці був маленький прищик, який я видавила перед маскою, і після неї він затягнувся. Маску можна змивати просто руками, а щоб швидше скористатися силіконовою щіточкою для обличчя типу Sleek Shine ,Top Choice або Puffic Fashion

Я вирішила замовити її наступного дня в об'ємі, довго вибирала між 75 і 200мл, доки я думала на великий об'єм з'явилася хороша знижка, і я її купила. Буду ще наносити її і на область декольте, там у мене якраз є пігментація від сонця, з якою я зараз борюся всіма засобами і за одне зможу поділитися їй з подругами на пробу 🥰

P.S. Велика банка маски йде без жодного захисту від відкривання, що на мене не дуже гігієнічно. На фото наповнення банки одразу після отримання

Я що б не відкривати щоразу велику банку і не користуватися маскою з неї, переклала собі в меншу баночку для зручності та гігієни

Маскою поділилася з мамою та 2 подругами, всі залишилися їй задоволені 👯‍♀️

Професійна маска для обличчя «Сяйво шкіри» з вітаміном С
Професійна маска для обличчя «Сяйво шкіри» з вітаміном С
Професійна маска для обличчя «Сяйво шкіри» з вітаміном С

Альгінатна маска для обличчя "Ацерола" з вітаміном С

La Grace Masque Acerola, Омолоджуюча альгінатна маска з екстрактом женьшеню та спіруліни La Grace Masque Ginseng Tonique

І пробник Маска для обличчя гідрокомфорт з колагеном та морськими мінералами La Grace Hydro Comfort Mask

Ще одна моя кремова антивікова маска від італійського з ягодами годжі Bioearth Anti-Aging Goji Berrшуи Face Mask