Дарина🦉

Відновлювальний безсульфатний шампунь із гідролізатом шовку та аргановою олією

Відновлювальний безсульфатний шампунь із гідролізатом шовку та аргановою олією
Відновлювальний безсульфатний шампунь із гідролізатом шовку та аргановою олією

Продовжую ділитися враженнями, від засобів для волосся бренду Meloni.

Сьогодні - відновлювальний безсульфатний шампунь із гідролізатом шовку та аргановою олією.

Що каже виробник?!

- не містить популярних поверхнево-активних речовин, що провокують безліч проблем із волоссям;
- діє набагато м'якше та делікатніше;
- не подразнює шкіри голови, даруючи відчуття комфорту;
- не створює ефекту «кульбаби» — волосся залишається гладеньким і слухняним, легко розчісується;
- збагачений гідролізатом шовку, олією аргани та рослинним комплексом на основі екстракту алое;
- арганова олія ефективно зволожує волосся, зміцнює його, стимулює ріст, нормалізує вироблення себуму, допомагає в боротьбі з посіченими кінчиками;
- гідролізат шовку швидко і легко проникає вглиб локонів, чудово зволожує, відновлює, підвищує захист від впливу зовнішнього середовища, зміцнює та надає сяйва;
- забезпечує комплексний догляд для зволоження, відновлення та захисту;
- повертає волоссю здоровий блиск, насичений колір і шовковистість.

Склад:

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco Sulfate, Glyceryl Oleate, Cocamidopropyl Betaine, Trimethylsilalamodimethicone, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Hydrolyzed Silk, Citric Acid, Panthenol, Parfum, Peg-150 Polyglyceryl-2 Tristearate, Lauerth-3, Dipropylene Glycol, Xanthan Gum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Laminaria Digitata Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Extract, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Argania Spinosa Kernel Oil, Benzyl Salicylate.

Зовнішній вигляд:

Одразу хочу відмітити сучасний та стриманий дизайн всіх засобів. Щільний пластиковий флакон, чорно-матового кольору з логотипом бренду (срібна, металева вставка). Виглядає дуже круто!

Кришка фліп-топ, міцно закривається. На звороті є вся необхідна інформація для споживача.

Об'єм 450 мл (є 50 мл, що дуже круто для затесту, або як тревел формат).

Відновлювальний безсульфатний шампунь із гідролізатом шовку та аргановою олією
Відновлювальний безсульфатний шампунь із гідролізатом шовку та аргановою олією

Аромат та текстура:

Аромат - це любоФФФФ. Дорогий парфум - свіжий-квітковий, для мене це ірис. Залишається на волоссі протягом дня.

Текстура - доволі рідка консистенція, кремово-прозорого кольору, з мерехтинням. Середне піноутворення. Гарно розподіляється по волоссю, та легко змивається. Завдяки своїй текстурі, шампунь дуже економічний в використанні.

Результат:

  • По-перше, це неймовірний блиск, таке враження, що моє волосся чимось намастили (на фото волосся після пілінгу, про який писала тут https://club.makeup.com.ua/post/33918/ , і шампуні, більше ніяких засобів я не використовувала);
  • Делікатне та гарне очищення;
  • Волосся гарно зволожене та живе;
  • Легко розчісується, без спеціальних засобів;
  • Я не "кульбабка";
  • На частоту миття, ніяк не повліяло (мию раз на 2 дні, я до цього довго йшла);
  • Сухі кінчики нікуди не ділись, але виглядають значно краще;
  • Неймовірний дорогий аромат.

Цей шампунь зайняв місце серед фаворитів! В наступний раз, спробую який небудь, новий шампунь цього бренду!

🦉