Дарина🦉

Відновлювальний кондиціонер для волосся із гідролізатом шовку та олією мурумуру Meloni

Відновлювальний кондиціонер для волосся із гідролізатом шовку та олією мурумуру Meloni

Власницям сухого волосся, або сухіх посічених кінчиків (як у мене) привіт!!!

І ловіть крутий відновлювальний кондиціонер для волосся із гідролізатом шовку та олією мурумуру від Meloni.

Я вже писала своє захоплення від пілінгу та шампуня. Тепер на черзі кондиціонер, який точно вартий уваги!

Особливості Meloni Xtreme Repair Conditioner (від виробника):

- призначений для дбайливого, але ефективного розплутування волосся з одночасним доглядом;
- забезпечує дуже делікатну дію без обтяження;
- збагачений гідролізатом шовку, екстрактом ламінарії та вітаміном Е, оліями аргани та мурумуру;
- полегшує укладання, згладжуючи лусочки;
- забезпечує термозахист і перешкоджає випаровуванню вологи;
- надає природного блиску, дарує локонам шовковистість;
- глибоко живить і зміцнює пасма по всій довжині;
- відновлює пошкоджені ділянки у структурі волосся.

Склад:

Aqua, Behentrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Isoamyl Laurate, Isoamyl Cocoate, Glycerin, Betaine, Astrocarym Murumuru Seed Butter, Panthenol, Hydrolyzed Milk Protein, Hydrolyzed Silk, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Laminaria Digitata Extract, Sodium Hydroxyde, Benzyl Salicylate.

Пакування:

Одразу хочу відмітити сучасний та стриманий дизайн всіх засобів. Щільний пластиковий флакон, чорно-матового кольору з логотипом бренду (срібна, металева вставка). Виглядає дуже круто!

Зручний дозатор (помпа), який гарно працює з першого разу. На звороті є вся необхідна інформація для споживача.

Об'єм 250 мл ( є для знайомства 50 мл).

Аромат та текстура:

Аромат - солодкуватий парфум, з горіховими нотками (прочитавши, що таке мурумуру, я вирішила, що це масло має такий аромат (ніколи раніше не зустічала це масло)).

Результат:

  • З кожним разом та новим засобом від цього бренду, волосся сяє ще більше, дуже крутий ефект;
  • Легко розчісується, щітка мов ковзає;
  • Дуже сильне зволоження та живлення;
  • Не обтяжує волосся;
  • + забеспечує термозахист;
  • Підходить для любого типу волосся;
  • Економічний та бюджетній.

Я закохалася в цей бренд (тут пішла реклама), йому завжди буде місце в моїй домашній рутині по догляду за волоссям! Щиро раджу спробувати!

Всім дякую за увагу🦉

Відновлювальний кондиціонер для волосся із гідролізатом шовку та олією мурумуру Meloni
Відновлювальний кондиціонер для волосся із гідролізатом шовку та олією мурумуру Meloni