Тетяна Супронюк

Рідка матова помада від LAMEL

Маю три відтінки: 401, 409, 410

Які я виявила плюси цієї помади:

  • гарна упаковка
  • приємний солодкий аромат, не нав"язливий
  • колір 409 сангрія мені таки сподобався
  • помада не сушить губи, принаймні мені
  • приємна кремова текстура помади

Мінуси:

  • помади з флакону на аплікатор набирається дуже багато. Зазвичай, я наношу помаду без олівця. Але тут важко нанести помаду аплікатором тоненьким шаром. Наноситься багато і потрібно обережно розподіляти цю масу по губам, щоб не вийти за контур
  • помада темніє через певний час після нанесення. Тобто, навіть моя улюблена "сангрія" з гарного рожево-винного відтінку через годинку на губах перетворюється на цегляно-бордову. Мене це дратує. Навіть ця помада не для мого повсякденного образу, хоча на фото виглядає гарно.
  • помада підкреслює текстуру губ. Тому, якщо у вас є ранки чи шелушіння, краще взяти якусь іншу помаду.
  • Щоб нанести тонким шаром потрібно погратися з окремим пензликом.
  • з цією помадою потібно не їсти і не пити, бо вона дуже швидко злазить біля слизової
  • не універсальні відтінки в лінійці. Здається, час, коли були модні губи кольору мерця - пройшов, так чому тоді створюють такі відтінки - не ясно
Рідка матова помада від LAMEL

Відтінок 401 - більш холодний, коричнево-сірий, надає губам синюватості. Не люблю такі відтінки, мені вони не личать.

Найбільше мені сподобався відтінок 409 Сангрія - він складний, цегляно-рожевий, теплий. Я люблю такі відтінки.

Відтінок 410 - теплий, як гарячий шоколад. Я люблю цей напій, але такий відтінок на губах не люблю.