Vikulyk

Олійка, яка не обтяжує, проте дисциплінує волосся

Олійка, яка не обтяжує, проте дисциплінує волосся

Насправді якість води бажає бути кращою, наприклад у мене вона просто жахлива, я згадую ті часи, коли жила в Буковелі 3 місяці там була дуже класна вода і волосся було куди кращої якості, але що маємо, те маємо і залишається тільки підбирати правильний догляд.

Серія Loreal Detox спрямована на виведення металів з волосся, яке накопичується з водою, цікаво ще спробувати інші засоби з лінійки, але олійки я дійсно обожнюю і рада почати знайомство з неї.

Олійка, яка не обтяжує, проте дисциплінує волосся

Як на мене-це доволі легкий продукт, проте він непогано згладжує волосся і надає сяйва, воно легше розчісується і більше блистить. На фото помітно, що сухі кінчики більш дисципліновані і згладжені, тому шевелюра виглядає охайнішою.

Олійку можна використовувати, як термозахист(до 230 градусів), що теж плюс.

Цікаво щодо відсутності зміни кольору, нажаль це важко зрозуміти на власному досвіді, залишається лиш повірити виробнику.

Аромат у олійки цитрусивий, але ще відчувається запах ніби чаю, він дуже приємний, мені подобається.

Консистенція рідкувата, не скажу, що водяниста, вона як масло, але не чисте, а з якимись домішками.

Загалом мені сподобалась олійка, волосся дійсно виглядає охайнішим і без обтяження, до того ж вона багатофункціональна, адже можна використовувати, як термозахист або просто, як хороший догляд.