Дарина🦉

М'яка ензимна пудра для вмивання

М'яка ензимна пудра для вмивання
М'яка ензимна пудра для вмивання

Привіт! Щось я затягнула зі знайомством з ензимною пудрою, точніше я була з нею знайома, але дуже давно. Тож обрала собі набір від Joko Blend https://club.makeup.com.ua/post/34479/ в якому була ензимна пудра та пілінг скатка для обличчя (цей засіб новий для мене).

Сьогодні про ензимну пудру!

Особливості ензимної пудри для вмивання Shake And Wake від Joko Blend:

- вітамін С у складі бореться із пігментацією та повертає здоровий блиск;
- бромелайн прискорює процеси регенерації та оновлює клітини, роблячи тон рівним, а шкіру шовковистою;
- папаїн робить очищення ретельним та уповільнює процеси старіння;
- підійде для очищення усіх типів шкіри;
- ефективно очищує пори, запобігаючи їхньому закорковуванню, появі чорних цяток та комедонів;
- робить шкіру матовою, абсорбуючи надлишки себуму;
- при контакті з водою утворює густу та приємну піну;
- без силіконів та мінеральних олій.

Склад (інформація з сайту):

Oryza Sativa Starch, Maltodexstrin, Talc, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Alginate, Papain, Bromelain, Carrageenan, Sodium Polyacrylate, Citric Acid, Parfum, Lauroyl Lysine, Ascorbyl Glucoside.

Дуже круто, для "допитливих" розписала склад Жук, тож раджу почитати!

Пакування:

Пластиковий лаконічний, зручний флакон, в мінімалистичному та сучасному стилі. Кришка фліп-топ міцно закривається. На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 70 г (доволі великий, як для такого засобу).

Аромат та текстура:

Аромат дуже вразив, я не очікувала відчути аромат дорогого парфума, легкий квітковий, свіжий запах. Дуже приємний, круто! На шкірі після змивання не залишається.

Текстура - суха, дуже дрібне борошно, білого кольору. При контакті з водою, утворює густу невелику піну.

Розподіляється дуже легко (спочатку наношу на долоні, та додаю трішки води, потім наношу на вологе обличчя, та масажнми рухами розподіляю десь 1-2 хвилини). Дуже приємна до шкіри, під час масажних рухів, враження, що шкіра насичується киснем. Змивається дуже легко, теплою водою. Використовую 2-3 рази на тиждень, бо маю жирний тип шкіри.

Висновок.

Для моєї жирної шкіри, з розширеними пора - це дуже крута знахідка!

  • Дуже м'яко, але глибоко очищує шкіру
  • Ефект матування, чому я завжди радію, який довго тримається
  • Добре заспокоює шкіру
  • Обличчя дійсно стало набагато чистішим, та має здоровий колір
  • Шкіра стає світліша миттєво
М'яка ензимна пудра для вмивання
М'яка ензимна пудра для вмивання
М'яка ензимна пудра для вмивання

Дуже задоволена цим набором, в тандемі ці два засоби дуже гарно працюють.
Наступний допис зроблю про пілінг-скатку.

Хто вже користувався, поділится враженнями!

Дякую🦉