Швець Карина🤍

Протизапальна сироватка з азелогліцином

Протизапальна сироватка з азелогліцином

Цю сироватку я довго хотіла спробувати, та відгуки на неї були неоднозначні, а потім я отримала її в подарунок на день народження від Пришелець Ольга 🩷

Дуже довго я її тестувала (з початку січня), не могла зрозуміти, не хотіла робити поспішних висновків, але все ж таки склала думку і готова нею поділитися з вами. Комарницька Тамара ,нарешті ти дочекалася цього дня😂

Протизапальна сироватка з азелогліцином

Маємо стандартний флакон обʼємом 30 мл, нічого нового тут не побачимо. Консистенція - прозора, гелева, дуже легка.

Сироватка містить похідну речовину азелаїнової кислоти - азелогліцин у концентрації 6%. Він має протизапальні властивості, здатен заспокоювати подразнену шкіру, позитивно впливати на акне/постакне.

🪢Aqua: вода, яка є основним розчинником.

🪢Азелоїл дигліцинат калію: похідна азелаїнової кислоти, відома своїми властивостями освітлення та заспокоєння шкіри.

🪢Пропандіол: зволожувач і розчинник

🪢Гліцерин: зволожувач

🪢Methyl-Gluceth 20: водорозчинний зволожувач, отриманий з глюкози та метилового спирту.

🪢Алантоїн: заспокоює та захищає шкіру, часто використовується в догляді за шкірою завдяки своїм заспокійливим властивостям.

🪢Гідроксіетилцелюлоза: загущувач і стабілізатор емульсії.

🪢Ксантанова камедь: ще один загусник і стабілізатор.

🪢Лимонна кислота: використовується як регулятор pH і антиоксидант.

🪢Етилгексилгліцерин: консервант і кондиціонуючий засіб для шкіри.

🪢Феноксіетанол: консервант

Я користувалась засобом кожен день у ранковій рутині (іноді тестувала якісь пробники чи інші засоби, але ця сироватка все одно залишалась основним активом зранку).

Вона не липка, дуже комфортно відчувається на шкірі.

Довго не могла її зрозуміти - мені здавалось, що вона нічого не робить. Проте згодом я помітила, що вона доволі таки непогано зволожує шкіру (яка у мене постійно зневоднена). Мені подобаються відчуття з нею, вона добре себе поводить і під макіяжем в тому числі.

Також був випадок, коли ~ місяць тому мене сильно обсипало, і я помітила, що вона все таки непогано впливає на запалення. Не скажу, що це прямо якісний вплив, ні. Вона не тушить їх, але якось заспокоює і знімає це почервоніння, притаманне для прищиків.

Але треба враховувати той момент, що робить вона це поступово і не одразу.

🪢гарно зволожує і заспокоює шкіру

🪢має невеликий позитивний вплив на запалення

🪢повторювати не буду, тому що діє засіб повільно і майже непомітно

🪢рекомендувати можу 50/50 - тим, у кого нормальний тип шкіри. Для комбі/жирної і тим паче проблемної - цього засобу буде недостатньо.