Mariia Braden

Зволожувальна ампульна сироватка для обличчя

Зволожувальна ампульна сироватка для обличчя

Взяла собі нову зволожуючу сироватку від Dr. Ceuracle на весняний та літний період.

Ділюся відгуком після користування 🤩

Особливості складу:

🧪 містить 6 видів гіалуронової кислоти, що допомагають утримувати вологу всередині шкіри і захищають від сухості та стягнутості;
🌱 має екстракти екліпти, інжиру, центели, женьшеню, оливкову олію;

Особливості в користуванні:

  • Після нанесення тонера, треба нанести пару крапель на обличчя та добре промассажувати щоб сироватка вбралася в шкіру обличчя.

Обличчя буде виглядати дуже відблискуючим та трохи липким, проте цей ефект проходить.

  • Треба почекати десь 4 хв, а вже після наносити зволожуючий крем.

Ефект буде неймовірним, головне не поспішати.

Як результат шкіра обличчя становиться пружною на насиченою вологою 💦

⚠️ Важливо:

  • не треба наносити велику кількість, бо так сироватка не зможе нормально вбратись, шкіра буде занадто липкою, тому сироватки треба 2 краплі💧
  • ‼️ якщо не почекати поки сироватка вибереться в шкіру і одразу потім наносити зволожуючий крем і далі макіяж, то весь макіяж посиплеться шматками. Це досить неприємна ситуація, тому будьте обережними, доглядайте за обличчям поступово і не біжіть.

🔰 Сама сироватка особливо підходить на літо. Вона краще всіх тримає вологу та насичує шкіру з усіх сироваток що в мене є наразі, тому тут я дуже задоволена.

Користуюсь виключно зранку, тепер вона стала частиною мого щоденного догляду.

Також приємний той факт що вона неймовірно економна. Її точно хватить на декілька місяців 🩵

Всім love 💕

Зволожувальна ампульна сироватка для обличчя