V R O D L Y V A

NATURE.med Nature's Solution Cleansing In One Motion

NATURE.med Nature's Solution Cleansing In One Motion

Привіт MakeupClub 🖤

По-перше, NATURE.med – це 💙український бренд 💛

По-друге, це класна двофазка.

По-третє, ще й у пристойному об'ємі.

Показую 🤗

Упаковка. Прозора пляшечка - гуд, для мене це дуже зручно, при цьому я можу контролювати чи справді добре змішалися дві фази засобу + дуже зручний дозатор.

Об'єм. 500 мл. Використовуючи її щодня, мені її вистачило на повні 4 місяці.

Запах. Приємний, ненав'язливий, трохи свіжий аромат.

Колір: прозорий.

Формула дозволяє змівати макіяж навіть водостійкої косметики.

Двофазка змиває косметос швидко та делікатно. Для демакіяжу стійкої та водостійкої косметики я прикладую змочені диски на 10-15 сек і легким рухом без тертя змиваю. Але, наприклад, цю туш https://club.makeup.com.ua/post/31031/ трішки довше розчиняє, десь 30 сек.

З рештою моєї залізобетонкою вона чудово справляється.

З простим макіяжем вона взагалі на ізії.

При цьому я не відчуваю дискомфорту і продукт не викликав ні подразнень, ні алегрії, а у мене тонка чутлива шкіра. Після декакіяжу шкіра ніжна та м'яка.

Використання просте: ретельно струсіть флакон для перемішування двох фаз, нанести на ватний диск і очистіть шкіру обличчя. Не терти!

В описі вказано що засіб можна не змивати... ну я б так не робила 🤭

Засіб у використанні дуже приємний, у мене на обличчі жирності та липкості немає, але за відгуками у деяких є. Плівки на обличчі не відчуваю, стягнутості теж.

І оскільки я відразу вмиваюся і наношу догляд на шкіру, навіть якщо багато використовую двофазки, можливий нюанс з відчуттям жирності зникає.

Активні компоненти:

  • термальна вода
  • олія аргани і жожоба
  • Onion Flavones®

Прикольна плюшка. В описі багато чого вказано, але ось що я дійсно помічаю, так це те, що засіб доглядає за віями. Вони ніби стали міцнішими і пружнішими.

Ой, а ось і все. Коротко та ємно 😊

Дякую що заглянула, лови пурпурне серце 💜

NATURE.med Nature's Solution Cleansing In One Motion