Дарина🦉

Маска гідрогелева для обличчя

Маска гідрогелева для обличчя
Маска гідрогелева для обличчя

Привіт! Першу масочку з чарівного набору від Joko Blend 🔥,про який писала тут https://club.makeup.com.ua/post/34479/ обрала - гідрогелеву з календулою.

Може допоможе після важкої ночи та втоми?!

Особливості Beta-Carotene Calendula Hydrojelly Mask бренду Joko Blend (від виробника):

- усуває сліди втоми і стресів;
- ретинол уповільнює процеси старіння;
- екстракт і пелюстки календули зменшує почервоніння і подразнення;
- активно сприяє відновленню і оновленню шкірного покриву;
- вітамін А інтенсивно зволожує і живить епідерміс корисними речовинами;
- підходить для сухої і зрілої шкіри;
- альгінат натрію зміцнює клітини колагену;
- очищає та звужує пори;
- попереджає появу жирного блиску;
- підтримує оптимальний гідроліпідний баланс;
- підсилює вироблення колагену і еластину;
- робить шкіру пружною і підтягнутою;
- попереджає появу нових зморшок і тонких ліній;
- підходить для домашнього та салонного використання;
- не викликає подразнення і алергію.

Склад:

Glucose, Sodium Alginate, Calcium Sulfate, Silica, Calendula (Calendula officinalis) Powder, Calendula Officinalis Flower Extract, Sodium Pyrophosphate, Retinol Palmitate, Fragrance.

Пакування:

Білий пакетик з ярким принтом календули, гарної (плотної) якості. З назвою засобу та бренду. На звороті, є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 20 (до речі, в наступний раз буду використовувати на 2 рази, бо це дуже забагато).

Аромат та текстура:

Аромат - одразу зробив цей день! Легкий пудрово-квітковий аромат🌸, трохи солодкий, і я відчуваю тут апельсиновий квіт🍊. Дуже приємний, нажаль не залишається на шкірі.

Текстура - суха, "грубе" борошно (ледве жовтоватого кольору), з сухими пелюстками квітів.

Спосіб та враження від застосування:

Висипаю весь вміст пакета в суху ємність ( в наборі був спеціальний посуд, що дуже зручно). Додаю 70 мл теплої води (виробник зазначає 20-22 ° С). Ретельно, протягом декількох хвилин, перемішую маску до однорідної пастоподібної консистенції. Змішується вона дуже легко. В контакті з водою стає більш жовто-помаранчевого кольору, пелюстки квітів збільшуються в розмірі, консистенція нагадує - рідке желе (виглядає як їстівне). Дуже "весела", яскрава текстура, з чарівним ароматом, яка миттєво підіймає настрій.

Наношу маску за допомогою шпателя щільним шаром на все обличчя. Можна наносити на зону очей (але мені це не дуже зручно, тож без очей). Наносити треба швидко, бо застигає вона, набагато швидше ніж альгінатна. Гарно та охайно, в мене нанести не вийшо (фото внизу), колись навчусь, хоча з шпателем, це набагато легше робити.

Залишаю на 20-25 хвилин до повного висихання. Знімаю одним шаром, починаючи з підборіддя до чола. Знимається дуже легко, не залишаючи після себе ніяких слідів (для мене знімається набагато легше ніж альгінатна).

Маска гідрогелева для обличчя
Маска гідрогелева для обличчя
Маска гідрогелева для обличчя
Маска гідрогелева для обличчя

Тож, що отримала з обіцяного?!

  • Дійсно маска надала більш свіжого вигляду
  • Ефект ліфтінгу приисутній
  • Трохи освітлила шкіру
  • Гарно заспокоює, почервоніння не такі помітні
  • Зволожила шкіру, після неї навіть немає бажання додатково зволожити обличчя
  • Дала гарний та природній блиск
  • Зробила настрій, завдяки аромату та текстурі

Це +1 дієва маска від цього бренду, тішуся, що маю в арсенелі ще багато масочок❤️

Дякую, і гарного настрою🦉