Дарина🦉

Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С

Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С

Продовжую огляд на набір для обличчя від Joko Blend https://club.makeup.com.ua/post/34479/ .

Сьогодні пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С , про ензимну пудру писала тут https://club.makeup.com.ua/post/34601/

Це перша моя пілінг-скатка, і я в захваті від дії цього засобу, чому я раніше не спробувала?!

Пакування:

Лаконічний пластиковий флакон, в простому та сучасному дизайні. Дозатор - помпа, гарно працює, та регулює кількість засобу. На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 100 мл.

Аромат та текстура:

Аромат - легкий, трохи відчуваються квітково-солодкі ноти. На шкірі не залишається.

Текстура - середньої густоти прозорий гель. Без зусиль розподіляється по шкірі. Приємний до шкіри, дуже лагідний.

Склад (інформація з сайту):

Aqua (Water), Cetrimonium Chloride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glycerin, Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Glycolic Acid, Lactic Acid, Ascorbyl Glucoside, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Sodium Benzoate, CI 60730.

Спосіб застосування:

Наношу пілінг-скатку на суху очищену шкіру обличчя, масажую інтенсивними круговими рухами декілька хвилин поки засіб повністю не скатається (скочується в вигляді білих "ниточок" та "камочків"). Ніяких не приємних відчуттів під час використання не виникало. Змиваю водою. Використовую 2 рази на тиждень. Все як вказав виробник. Подобається після пілінгу зробити альгінатну маску, то повний релакс, раджу спробувати!

Що сподобалось?!

  • Глибоке та ніжне очищення, таке враження, що в мене нова шкіра;
  • Прибирає лущення;
  • Дуже добре освітлює шкіру, на тони два точно;
  • Присутній матуючий ефект, звужує пори (візуально);
  • Шкіра стає пружною та еластичною;
  • Легкість в застосуванні;
  • Ніяких неприємних відчутів під час використання та після не було, шкіру не стягує!
  • Дуже економічний в використанні (треба всього два натиски).

Ефект вже після першого використання, шкіра свіжа, чиста, без лущень, та підтягнута! Гарний засіб для глибокого очищення вдома, дуже добре працює разом з ензимною пудрою, яка йшла в наборі. Спочатку на вологу шкіру ензимну пудру, потім на суху шкіру пілінг, дає дійсно крутий ефект (на моїй жирній шкірі працює!).

Дякую🦉

Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С
Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С
Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С