Zhukovka 🌸

Найкраще дітям...♡

Найкраще дітям...♡

Привіт, мої любі дівчатка, матусі і всім, кому потрапив цей допис 🌼
Сьогодні я хочу розповісти вам про прекрасний засіб від Швейцарського бренду Weleda, який , насамперед , відомий, як дитячий бренд.
Адже абсолютно натуральний склад є запорукою якісного догляду за нашими дітками і Weleda тут завжди попереду 🥇

Для свого сина я була у пошуках м'якого, безпечного шампуню, який би підійшов для чутливої і схильної до атопічного дерматиту шкіри.
За описом цей жовтий красунчик ідеальний , а як на ділі ?

Найкраще дітям...♡

Як виглядає ?
Жовта, яскрава, матова туба з надійною кришечкою фліп-топ 🌼
Позаду можна знайти всю необхідну інформацію з перекладом на українську мову!

Що всередині ?
Неймовірно ніжна кремова текстура з трав'яним натуральним ароматом , який утворився у наслідок поєднання натуральних компонентів у складі :
🌼кунжутна олія
🌼мигдалева олія
🌼екстракти квітів календули

Для використання я беру невеличку кількість засобу , розміром з горошинку і добре вспінюю , наношу на голівку сина , а потім і на все тіло.
Після купання волоссячко неймовірно м'яке і не плутається , пузь також м'якенький і приємний на дотик . Разом з гелем від Weleda ми не стикаємось з такими проблемами, як дерматит, навіть з дуже жорсткою водою☺️
А саме головне, що шампунь-гель від Weleda не подразнює очки Тімура і наше купання проходить без сліз ✨

Додаю фото легенької пінки, яка утворилася від шампуню в кількості з сірникову голівку 🫧

🌼Water (Aqua)
Розчинник

🌼Coco-glucoside
ПАР/очищення

🌼Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) seed extract

Екстракт мигдалевий кісточок

🌼Alcohol
Розчинник/Регулятор в'язкості/Протимікробний/антибактеріальний/Звужуючий пори

🌼Disodium cocoyl glutamate
ПАР/очищення

🌼Glycerin
ЗволожувачІдентичний до шкіри інгредієнт

🌼Chondrus crispus (carrageenan)
Зволожувач/Регулятор в'язкості

🌼Calendula officinalis

Екстракт календули

🌼Xanthan gum
Регулятор в'язкості/Стабілізатор емульсії

🌼Lactic acid
Буферизація/Зволожувач/Ексфоліант

🌼Parfum (Fragrance)
Парфумування