Kristina S

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа
#ВолоссяМріїЗБондРіпеа
#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

У лінійці представлено чотири засоби . Незмивної сироватки у мене немає,а придбати її можна лише з ЄС поки що,тому розповідатиму про три продукти,які мені було дуже цікаво протестувати - пре-шампунь, шампунь та кондиціонер.

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

Неможливо не звернути увагу на яскраве упакування. Голографічна плівка - головна родзинка лінійки. Дизайн привертає увагу і його хочеться розглядати.

Має найменший відсоток відновлювального комплексу -5%.
Об'єм- 200 мл. При цьому вартість не бюджетна.
Текстура в міру рідка, перламутрова.
Аромат приємний, з кислинкою. Якщо на волосся окрім засобів з лінійки нічого не наносити,то навіть на наступний день ще відчувається легкий аромат.
У складі має м'які ПАР, а от сама лимонна кислота третя з кінця.
Піноутворення добре. Очищує шкіру голови добре,не до скрипу.
Після декількох використань помітила,що під плівку на упаковці потрапила волога.

Розповідаю про нього другим,бо так і застосовувала. В інструкції зазначають,що можна використовувати або до шампуні, або після.  Зважаючи,що в моїй рутині: незмивний крем-кондиціонер,термозахист, олія перед миттям - я дійшла висновку,що краще пре-шампунь для мене буде працювати саме "після".
Консистенція густа. Через це великий мінус упакування - складно дістати засіб.
Містить найбільший відсоток відновлювального комплексу -12 %.
Наносила на довжину, пальцями розплутуючи волосся, чекала хвилин 10 і змивала. Одразу під час змивання відчувається гладкість волосся.
У складі лимонна кислота на шостому місці.
Краще використовувати 1-2 рази на тиждень.

10% відновлювального комплексу. Можна використовувати без обмежень.
Консистенція кремова,густіша ніж пре-шампунь. У складі вже є силікони, лимонна кислота на дев'ятому місці.
Упакування зручне, з кришкою фліп-топ.
Об'єм -150 мл. Вартість така ж як і у шампуні.
Використовувала соло після шампуні,або після пре-шампуню на 10 хвилин.
Зі своєю задачею справляється добре. Волосся легко розплутується.

Моє волосся - пористе,кучеряве, не фарбоване, але "верхній" шар пошкоджений сонцем,жирна шкіра голови. Розчісую його лише після миття, один раз,у мокрому вигляді. Тому судити за критерієм "добре/погано розчісується " не можу)

Аби подивитися на результат тестувала засоби соло/ з термозахистом/ з використанням незмивного кондиціонеру.

Кожен із засобів виконував свою функцію. Волосся бруднилося у своєму темпі, не було обтяжене після використання і пре-шампуню і кондиціонеру. Залишалося м'яким і блискучим.
Без використання лівіну воно звісно пушилося як і завжди, локони були не такі структуровані.
Побачимо який буде ефект далі)