Spodobaieva Maryna

Police To Be Super Pure

Police To Be Super Pure
Police To Be Super Pure

Трішки бунтарська чистота

Нарешті з’явилося трішки часу, сьогодні буде про аромат Police, який свого часу покорили мене своїм пакуванням. Ексклюзивний флакон в формі черепу, це досить оригінально, незвично і дуже привертає увагу. Свого часу, так звернула увагу на аромати Salvador Dali.

Аромат унісекс, в якого стерті всі межі і правила. Квінтесенція чистоти, свіжості, буртарності і терпкості.

Піраміда композиції:

Верхні ноти: Бергамот, Bigarane™, ефірна олія мандарину;
Серце: ефірна олія чорного чаю, Mugane™, абсолют османтусу;
Базові ноти: дрифтвуд, ефірна олія давани, Maderal™.

Аромат відноситься до фруктової групи.

  • Верхеі ноти огортають пікантною гіркуватістю бергамоту та запашною ніжністю марндарину. Бергамот тут звучить, як в Angel Schlesser Essential;
  • Ноти серця розквітають акордами молекули мугане з нотками зелені, вишуканого османтусу. Доповнює їх олія чорного чаю, яка перекликається з бергамотом.
  • Кінцева нота нагадує сад після дощу, волога деревина, давана тут відкривається свіжим листям чорної смородини.

Цікавий свіжий аромат, від початку до кінця відчувається нота чорного чаю з бергамотом, який відходить в деревину.

Police To Be Super Pure
Police To Be Super Pure
Police To Be Super Pure
Police To Be Super Pure
Police To Be Super Pure

Я зовсім не встигаю прийняти участь в челенджі красуні Матвієць Яна 🐱 , але я попросила маму знайти моє фото біля ковра)