Дарина🦉

Результат від Jole чи є він?!

Результат від Jole чи є він?!
Результат від Jole чи є він?!

Привіт! Повертаюсь до допису https://club.makeup.com.ua/post/30933/ , в лютому я почала лікування своєї шкіри за допомогої ціх засобів від Jole :

  • Сироватка для обличчя від акне з азелаїновою кислотою 15% Jole
  • Очищувальна маска для жирної та проблемної шкіри Jole
  • Заспокійлива ламелярна маска Jole

В попередньому дописі, я розповідала про перші враження, пакування, склад та текстури засобів. Кому цікаво переходьте туди, бо тут буду розповідати та показувати тількі результат "до" та "після".

Нагадаю, які проблеми я хотіла вирішити, і з якими питаннями звернулася за консультацією до косметолога:

  1. Розширені пори (в мене це генетичне), але я намагаюсь щось робити, аби не було гірше.
  2. Сліди пост-акне (маленьки світло червоні, та велика пляма на щоці вже темно червого кольору ), + пігментація.
  3. Шрам від механічного видалення запального елементу.
  4. Зменшити активність сальних залоз.

Тож були обрані, ці три засоби. Залишилися мої крема, пінка, ензимна пудра, тонік від інших брендів (за згодою косметолога).

Через місяць я додала ще, пінку від цього бренду. Допис про неї зроблю окремо.

І ще протягом цього терміну, я майже не фарбувалась (пару разів для створення образів).

Почну з Сироватка для обличчя від акне з азелаїновою кислотою 15% Jole

Використовувала її два рази на день протягом 2 місяців. Завдяки своїй текстурі вона досить економічна (вистачило рівно на 2 місяці). Використала до кінця.

Окрім матування перші два тиждня я не бачила ніякого ефекту. Сироватка має накопичувальну дію. Після двох тижднів шкіра почала міняти колір, а саме ті проблемні місця, шрам став набагато світлішим, почервоніння ледь помітними. щодо розміру пор, прям суттєво вони не зменшились, але маленький ефект я бачу.

1 фото - такі висипи мене турбували постійно раз на місяц, по календарю, то завджи мої друзі (внутрішні болючи прищі), мені допомагала лінійка Sane. Але кожного місяця це повторювалось. Наразі, я 2 місяці без цього жаху і болю!

Активність сальних залоз дуже зменшилась, я не блищу як "млинець".

Для мене сироватка виявилась, дуже дієвою та комфортною в застосуванні. Гарно поводила себе з кремом для обличчя, бо після сироватки, мені завжди хотілось більш зволожити шкіру.

Результат від Jole чи є він?!

Ця маска діє з першого використання. Зараз полетить каміння та піде кров з оцей у косметологів - я та людина, яка лізе своїми пальцями до обличчя, та можу надерти собі шкіру (не робіть так, я вас прошу!!!). Тому маска строверена спеціально для таких як я!

Вона миттєво заспокоює шкіру, знімає почервоніння, та дає охолоджуючий ефект.

Використовувала раз на тиждень, доречі її не треба змивати (ледачим привіт). Маска завдяки кремово-гелевій текстурі дуже економічна, на фото - після використання 2 місяців (50 мл).

Дуже дієва для мене маска, як до власниці проблемної шкіри з запаленнями.

З цієї маски, я перейшла на такий формат, від звичайної глини у "пакетиках", хоча теж її люблю, але в порівняні з цією, вона дуже мені сушить шкіру та дуже потім стягує, і в мене проблеми з її приготуванням (завжди більше або менше води).

Цю маску теж використовувала 1 раз на тиждень щільним шаром на все обличчя, але її ще можно наносити точково на запалення, тому пару разів так робила.

  • Дуже гарно очіщує та матує шкіру, і матуючий ефект зберігається
  • Не стягує шкіру
  • Гарно працює з запаленням, зменшує їх після першого застосування
  • Шкіра не блищіть від надлишку жиру, взагалі ці засоби гарно вплинули на регуляцію сальних залоз
  • Приємне та комфортне нанесення
  • Економічність (на фото після 2 місяці використання)

Тексту може бути багато, але краще побачити!

Фото не естетичні, без фільтрів, показую все як є, бо вважаю, що є багато дівчат з такими проблемами як у мене.

1 фото - проблеми які мене турбували, запалення, шрам після видалення запального елементу, розширені пори.

2 фото - результат через місяць користування засобами (тут я вже була дуже задоволена), нових запалень немає, тон шкіри став світлішим, навіть пори здається стали меншими. (Тут я додала пінку для вмивання в цього бренду)

3 фото - той самий шрам, звісно, що є над чим працювати, але для мене це той самий "Вау ефект"

4 фото - як я виглядаю зараз, після 2-ох місяців використання, звісно я не стала красунею з обкладинки журналу, але для мене це той самий "Вау" ефект!

Я дуже задоволена, всіма засобами, і враженна від їх дії, так, це довгий процес, але він того вартий. Консультація з косметологом + 4 засоби, і я вважаю, я отримала дуже крутий результат!

Буду продовжувати стосунки з цим брендом, бо працювати мені, ще є над чим!

Дякую, що дочитали, і гарної та здорової всім шкіри🦉