Швець Карина🤍

TINK | Coconut & Vanilla Superfood For Body

TINK | Coconut & Vanilla Superfood For Body

З брендом Tink раніше я була не знайома, але наразі маю декілька позицій, що мені сподобались і про які хочеться розповісти)

Наскільки я знаю, то крем-суфле - це новинка у бренду 👻 яка варта вашої уваги.

TINK | Coconut & Vanilla Superfood For Body

Так як я фанатка кокосових та ванільних ароматів, звичайно ж вибір пав на версію Coconut&Vanilla.

Крем має прикольне пакування, але воно трохи ненадійне, бо легко відкривається і можна пролити вмістиме.

Проте це єдиний нюанс, який я знайшла в даному засобі, тому що по іншим параметрам він 🎯

Крем на основі парафіну, але особисто я абсолютно спокійно відношусь на кремів для тіла з його вмістом, про що вже не раз зазначала. Якраз таки більшість моїх засобів для тіла містять в собі цей компонент і шкіра реагує на нього абсолютно добре.

Обʼєм крему-суфле складає аж цілих 250 мл, яких повинно вистачити мабуть на 3-4 місяці щоденного користування.

Текстура засобу дуже приємна, вона справді схожа на збите суфле, яке від тепла рук ще трохи тане і стає більш рідшим. За рахунок такої консистенції крем не обтяжує шкіру і не лишає плівки. Це робить крем чудовим помічником в зволоженні шкіри саме в теплий і жаркий період року.

Це головна родзинка крему-суфле від Tink 🥥

Він пахне свіжою кокосовою стружкою, а ще більше мені нагадує кокосове печиво, яке тільки вийняли з духовки і трохи остудили.

Якщо ви все ще не уявили цей чарівний запах - згадайте, як пахне розламана цукерка-рафаелка 🤤 кокосово-молочний ніжний аромат з горіховими нотками.

При цьому запах не солодкий, не лишає на шкірі явного шлейфу і не душить. Він не буде конфліктувати ні з парфумами, ні з дезодорантами.

Відсутність сильної солодкості в ароматі не дає йому скотитися в гурманіку, тому влітку такий аромат буде нагадувати кокосовий коктейль на морському пляжі 🍹

🥥Aqua (Water): Основний розчинник

🥥Cetearyl Alcohol: Емульгатор і загусник

🥥Polysorbate 60: Емульгатор

🥥Paraffinum Liquidum (Mineral Oil): Олія, що використовується для зволоження та зберігання вологи у шкірі.

🥥Palmitic Acid: Жирна кислота, що може використовуватися як зволожувач та емолент

🥥Stearic Acid: Жирна кислота, яка допомагає стабілізувати та зміцнити текстуру косметичного продукту.

🥥Caprylic/Capric Triglyceride: емолент

🥥Butyrospermum Parkii (Shea) Butter: Масло ши, яке має зволожувальні та живильні властивості.

🥥Glycerin: Зволожувач, який притягає вологу до шкіри, компонент НЗФ

🥥Dimethicone: Силікон, який утворює захисний шар на шкірі та допомагає зберігати вологу.

🥥Phenoxyethanol: Консервант

🥥Ethylhexylglycerin: Консервант та зволожувач

🥥Cocos Nucifera (Coconut) Oil: Кокосова олія, яка має зволожувальні та живильні властивості.

🥥Vanilla Planifolia (Vanilla) Fruit Extract: Екстракт ванілі, який ароматизує продукт та м.б. антиоксидантом.

🥥Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer: стабілізатор

🥥Parfume

🥥BHT: Антиоксидант

🥥Triethanolamine: Регулятор pH

Якщо ви, як і я, страждаєте від підвищеної сухості тіла, але наразі щільні текстури вже не актуальні, то суфле для тіла від Tink ідеально допоможе зволожити шкіру.

При щоденному використанні крем відчується дуже комфортним на тілі, не викликає ніяких негативних реакцій по типу подразнення чи почервоніння; навпаки - при зуді після гоління він трохи заспокоїв шкіру і зняв цей свербіж.

Тим паче, там є великий вибір ароматів на різні смаки, особисто я поклала око на манговий 🥭