krislemly

Weleda | Ірисовий денний крем

Weleda | Ірисовий денний крем

Сьогодні відгук на ще один неймовірний засіб від бренду Weleda, від якого в своїй бюті-рутині я вже точно не відмовлюсь.

Засіб представлений в картонному пакуванні з детальною інструкцією. Крем поміщений в алюмінієвий тюбик з кришечкою, що закручується.

Кришка відкручує, обмежувач працює справно - складно переборщити, крем не витікає і подається в потрібній кількості.

Аромат досить насичений, квітково-травʼяний.

Weleda | Ірисовий денний крем
Weleda | Ірисовий денний крем

Засіб має густу консистенцію та тримає форму, не розтікається, крем із жовтим відтінком. При розподілі на шкірі засіб стає дуже прозорим і дуже легко та приємно наноситься.

Крем повністю вбирається приблизно за 5 хвилин і не залишає липкості та жирності на нормальній шкірі.

Витрата у крему мінімальна, на все обличчя мені вистачає такої порції як на фото.

Склад: вода, олія жожоба, спирт, гліцерин, олія какао, олія Ши, дистилят гамамелісу, бджолиний віск, гліцерил стеарат цитрат, тапіока, або маніокове саго, цетеариловий спирт, лізолецитин, екстракт кореня ірису, глина, ксантан, гліцер , ліналоол, цитронеллол, гераніол, цитраль, евгенол.

Склади Weleda завжди на висоті. 100% натуральні компоненти без штучних консервантів, ароматизаторів, барвників.

Я наношу цей крем зранку, він гарно себе поводить з макіяжем, тональний та інші засоби не скочуються.

Відразу після використання шкіра стає ніби «підфотошопленою» вона гарно зволожена, всі сухі місця злагоджено. Вона гладка та неймовірно приємна на дотик. Також помітила позитивний вплив на поодинокі висипи, я так розумію завдяки наявності протизапальних компонентів в складі, які сприяють загоєнню прищів.

Ніяких висипань/алергії/лущення та інших неприємностей за час дії крему не виникало. Також крем не забиває пори та не збільшує жирність шкіри.

Тому сміливо можу радити спробувати крем Weleda - це натуральний, ефективний і дуже приємний крем.