Дарина🦉

Альгінатна маска з гіалуроновою кислотою

Альгінатна маска з гіалуроновою кислотою

Продовжую огляд на набір масочок від Joko Blend https://club.makeup.com.ua/post/34479/ . Сьогодні - Альгінатна маска з гіалуроновою кислотою.

Особливості альгінатної маски від виробника:

  • Гіалуронова кислота сприяє тривалому утриманню вологи в глибинних шарах епідермісу, перешкоджаючи втраті тонусу та появі лущення.
  • Олія меліси покращує мікроциркуляцію крові та має протизапальну дію, а екстракт ромашки заспокоює шкірний покрив.
  • Premium Alginate Mask чудово зволожує епідерміс і робить його більш пружним, даруючи шкірі ніжне сяйво.

Пакування:

Білий пакетик, гарної (плотної) якості. З назвою засобу та бренду. На звороті, є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 20 г. (використовую на 2 рази).

Аромат та текстура:

Аромат - дуже свіжий, є легкі квіткові ноти. Приємний аромат, на шкірі не залишаеться.

Текстура - суха, нагадує борошно, блідно-блакитного кольору. При змішуванні з водою, колір стає більш виразним, а текстура схожа на дуже густу сметану.

Спосіб застосування:

Маску висипаю в окрему суху посудину (я висипаю половину пакетика, бо цілого мені забагато) . Додати 40-50 г води температурою 20-25 градусів. Ретельно перемішати до отримання однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести маску за допомогою шпателя (пензлика) густим шаром й залишити на 15-20 хвилин до повного висихання. Рекомендується лягти й розслабитися. Зняти маску одним шаром, починаючи з підборіддя до чола.

Перший раз спробувала, нанести маску на сироватку (дивилась ефір космітолога, з цього приводу). І я дуже задоволена, головне не забувати це робити! (бо я можу). З сироваткою, результат від маски, ще більш помітний.

Враження:

  • Перші хвилин 15 після нанесення відчувається приємний холодок, маска дуже освіжає
  • Суттєво зменшує лущення, дуже гарно зволожує
  • Дуже гарно заспокоює шкіру
  • Освіжає, прям бадьорить
  • На дотик шкіра гладенька та м'яка
  • Тон шкіри стає світлішим, а з сироваткою результат ще більший
  • Бюджетний та економічний варіант, наш виробник

З кожною масочкою все більше закохуюсь в цей бренд💙!

Всім дякую🦉

Альгінатна маска з гіалуроновою кислотою
Альгінатна маска з гіалуроновою кислотою