Anastasia Holubenko

ПОДАРУЮ!

ПОДАРУЮ!

А зараз хочу зробити комусь приємне та подарувати косметиці яка мені, на жаль, не підійшла другий шанс 🫶🏻

Дедалі частіше спостерігаю такі дописи в нашому клубі, і вважаю, що це дуже правильно, адже є багато продуктів які не підійшли чи по тій чи іншій причині ми ними не користуємось, або навіть не розпаковували.

А в клубі може знайтись та чи той, хто обожнює даний продукт, або дуже хоче протестувати, тому сподіваюсь така людина знайдеться ❤️

ПОДАРУЮ!

UPD: забрали❤️

Подарую тональний крем LAMEL Make Up SMART SKIN у 401 відтінку Porcelain.

Попри купу схвальних відгуків, на жаль, моїй комбінованій, схильній до жирності в Т-зоні дана тональна основа не підійшла. Хоча це і не дуже дивно, бо в більшості випадків цільова аудиторія цього тонального крему - власниці сухої або нормальної шкіри.

А мені дуже сильно хотілось її протестувати 🙈

Мені не дуже подобається як вона лежить на моїй шкірі, як носиться та як виглядає. Давала їй кілька шансів, але врешті - решт прийняла рішення краще комусь її подарувати.

Знаю, що багато дівчаток дуже полюбляють дану тональну основу, тому можливо ви хочете поповнити запаси, я з радістю вам її подарую 🫶🏻

Або можливо хтось давно дивиться на неї та вагається - є можливість отримати її абсолютно безкоштовно та протестувати

Я користувалась нею близько 5 разів, обʼєм початковий 35 мл, думаю зменшилось від обʼєму зовсім трішки, на фото видно.

Дата виготовлення: 05.23

Вжити до: 05.27

Відкрила її в грудні, на упаковці вказано термін використання протягом 12 місяців.

Тональний крем має помпу для видавлювання, тому за стерильність можете не переживати 🙈

Кого зацікавило, пишіть 🥰

UPD: забрали❤️