BELENKAYA

Крем під очі Medi Peel з цікавою текстурою

Крем під очі Medi Peel з цікавою текстурою

Дуже страждаю, що дівчата мало пишуть про свої засоби під очі. Скільки я перетестувала кремів, гелів, роликів, стіків...пальців на обох руках не вистачить, і все не те. Маю досить суху шкіру під очима, ношу лінзи, постійно взаємодію з цією делікатною зоною та переймаюсь щодо перших зморшок, тому останній рік знаходилась у пошуках гідного крему. Чи це він? Давайте розбиратися разом.

Нарешті хтось почув мої молитви і зробив крем під очі не на 15 ML. Ця практика із маленьким об'ємом доводить мене до сказу, адже крем під очі я юзаю щонайменше тричі на день. Бренд Medi Peel зробив об'єм аж 40 ML і зробив так, що я можу використовувати засіб без докорів сумління.

Упаковка щільна, має матове покриття. Дозатор працює справно та видає ідеальну кількість крему за 1 натискання. Єдине, що мені не подобається — застигання невеликої кількості засобу всередині дозеру після кожного викорситання. Цей залишок постійно заважає при нанесенні, але на це можна сміливо закрити очі.

Перші емоціі були неповторними. Текстура цього крему дуже в'язка та тягуча, право на асоціативний ряд я залишу вам :)

Особисто мені це нагадує Натто, традиційну японську страву з ферментованих соєвих бобів (фото можете подивитись в інтернеті). Саме так виглядає крем, коли ти розтираєш його між пальцями. Така консистенція працює на ліфтинг, адже при нанесенні він буквально утюжить ваші зморшки та зтирає їх неначе magic tool у Фотошопі.

  • трипептид 5 стимулює вироблення колагену типів I та II та фібронектину, вважається ключовим інгредієнтом антивікових засобів для шкіри, націлених на скорочення зморшок та зменшення млявості шкіри;
  • трипептид 1 стимулює синтез колазену та глікозаміноглікану, за рахунок чого шкіра зміцнюється, а зморшки зменшуються;
  • пальмітоїл тетрапептид 7 стимулює синтез колагену та фібронектину – сполучної речовини між клітиною та сполучною тканиною;
  • гексапептид-8 Аргілерін є унікальним пептидом проти зморшок, є безпечною альтернативою ботулотоксину для зовнішнього застосування;
  • пальмітоїл-пентапептид 4 стимулює синтетичну здатність фібробластів, він відноситься до класу пептидів-стимуляторів;
  • олігопептид-29 заповнює проліфераторну активність клітин шкіри, а також активує синтез гіалуронової кислоти та основних компонентів дермального матриксу;
  • пальмітоїл трипептид-5 є реконструктором матриксу дерми. Він має високу проникаючу здатність, стимулює фібробласти, сприяє реструктуризації сполучної тканини, а також зміцненню судинної стінки;
  • олігопептид 32 уповільнює процеси старіння, робить шкіру рівною та гладенькою;
  • ацетил Гексапептид-8 працює через нейромедіатори, розслаблюючи мімічні м'язи шляхом утримування сигнального білка (катехоламіну) від запуску ефективного скорочення м'яза;
  • 4 види гіалуронової кислоти – створюють на шкірі невидимий бар'єр, що перешкоджає випаровуванню вологи, покращують структуру шкіри, роблячи її гладкою та ніжною.

Фото до та після прикладаю в каруселі. Шкіра неначе напивається вологою та стає більш щільною. Я не знаю як пояснити це відчуття, але після нанесення крему зникає страх торкатися зони під очима, адже вона укріплена і пружна.

Так, ще й вам пораджу це зробити :)

Буду вдячна, якщо ви розкажете про свої фаворити серед засобів під очі!