M O N D ✨️

Шампунь для довжини, що ж він робить?

Шампунь для довжини, що ж він робить?

Об'єм: 350 мл

Країна-виробник: Італія

Обіцяна дія:

м'яко очищає, живить, надає блиск і не обтяжує волосся, запобігає появі кінчиків, що січуться.

Дерматологічно протестована формула не містить парабенів, мінеральних масел, силіконів та барвників.

Баночка із нещільного пластику. Вона така сама, як і в інших шампунів з цієї лінійки. Більш детально про упаковку та її еко сторону написала тут:
https://club.makeup.com.ua/post/34750/ .

Для дизайну обрано помаранчеві кольори, через що немає чіткої асоціації з ананасом. До речі, через це легко переплутати з Garnier SuperFood Папайя.

Дозатора немає. Кришка відкидна, дуже щільна. Шампунь легко дістається.

Шампунь для довжини, що ж він робить?
Шампунь для довжини, що ж він робить?
Шампунь для довжини, що ж він робить?
Шампунь для довжини, що ж він робить?
Шампунь для довжини, що ж він робить?

Найцікавіше тут - формула, збагачена екстрактом ананасу та поживними ліпідами. Думаю, всі вже чули, що склад на 96% складається із інгредієнтів натурального походження.

Активні компоненти:

  • Олія амли – стимулює ріст волосся, зміцнює, живить.
  • Екстракт ананасу - джерело вітамінів, надає волоссю еластичність і блиск.
  • Масло кокосу - має антиоксидантні та зволожуючі властивості. Воно захищає від агресивного зовнішнього впливу та перепадів температур, відновлює і зміцнює.
  • Вітамін E - антиоксидант, захищає волосся від факторів навколишнього середовища і надає їм м'якість.
  • Гліцерин сприяє пом'якшенню та зволоженню волосся.
  • Саліцилова кислота глибоко очищає шкіру голови і м'яко відлущує ороговілі клітини.

Текстура прозора, в міру густа. Аромат дуже помітний і на волоссі він залишається довго. Може набриднути. Я не маю асоціації з ароматом натурального ананасу... але 100% запах тропічний.

Шампунь створює густу піну за найменшого потрапляння води.

Спосіб використання:

Нанесіть на вологе волосся, спіньте, потім ретельно змийте. При попаданні у вічі негайно промийте водою. Для більшого ефекту використовуйте у поєднанні з бальзамом-ополіскувачем та маскою «Fructis Superfood Ананас».

* у мене бананова маска, про неї тут: https://club.makeup.com.ua/post/35345/

Шампунь розрахований для довгого і тьмяного волосся. У мене саме таке.

Така класифікація дивує... адже, довжина і відсутність сяйва - не показник типу волосся та необхідного рівня зволоження.

Моєму ж волоссю потрібен був зволожуючий шампунь. Ось тут і моя помилка: вирішити, що раз шампунь повертає гладкість і сяйво - значить, він і зволожує добре.

Ананасовий шампунь дає зволоження рівно стільки, скільки потрібно нормальному типу волосся. Для мене зволоження виявилося на межі. Але й жирніє волосся після нього не активно. Що шампунь має робити з довжиною - це взагалі загадка, адже для довжини є маски/кондиціонери.

В результаті: шкіра голови добре очищена, волосся зберігає легкість, має легкий блиск , але при цьому волоски сильно пушать, складно укласти .

Для сухого типу краще обрати саме зволожуючий шампунь. Ананасовий шампунь добре підійшов чоловікові для щоденного застосування, волосся приємно пахне і зберігає чистоту. Цей шампунь ідеально чергувати з іншим, бо при тривалому використанні аромат набридає.

_____

Шампунь для довгого, тьмяного волосся "Ананас. Сяюча довжина" Garnier Fructis SuperFood