ДАРÍЯ КÓВАЧ

НАРЕШТІ Я ЦЕ ВИКИНУ!

НАРЕШТІ Я ЦЕ ВИКИНУ!

Привіт, ви знаєте, що «викидушки» для мене -це супер складно. Але я змогла!

Подивимось, що викидаю?

НАРЕШТІ Я ЦЕ ВИКИНУ!

Я викидаю те, що було на тестуванні. Серію garnier та matrix

GARNIER

У мене серія з ананасом стала фавориткою, але на жаль, не всі продукти. Шампунь викликав свербіж і лущення шкіри за вухами, впродовж лінії росту, а також зʼявилась лупа.

А от маска і бальзам дуже сподобались, гарно зволожували, обтяжували і доглядали за моїм волоссям

MATRIX

Мені сподобався кондиціонер,волосся було дуже доглянутим, мʼяким, розчипсатим і зволоженим, а от шампунь не давав свіжості, волосся швидко бруднилось

Також це серія з силіконами, від яких я відмовилась

Тому повторювати я не буду, але якщо на силікони байдуже-візміть не пошкодуєте

Два тоніки, абсолютно різні

BIELENDA

Вже вдруге його використала повністю, він чудовий, робить мою шкіру сяючою, без комедонів, пружною і підтягнутою.

Зараз я взяла тонер зволожуючий на зміну, ось тут про нього https://club.makeup.com.ua/post/35650/

Але цей тонік я можу радити і буду ще повертатись до нього

BYPHASSE

Я писала негативний відгук, він є на сторінці. Просто нічого гарного не зробив мені і викидаю його повним

Зубна паста Elmex , яка дуже сподобалась та вже маю іншу, для чутливих зубів. Просто зуби і ясна в захваті

І румʼяна, які я отримала в подарунок від бренду Pudra cosmetics. Вони дуже круті, але на жаль, розбились. Або були чимось притиснуті бо вони не падали

Ними вже неможливо користуватись, а витрачати час на «оживлення» їх не хочу

Ось такі у мене викидушки, нарешті розвантажила полички і вже збираю нові засоби в 🗑️

Обіймаю💌

P.S. Зустрінемось в понеділок з великою розпаковкою, писати щодня про новий продукт, не пропустіть ♥️