Свідома клієнтка

Закінчується: заспокійливий крем для очей Naturikke Ultra Eye Cream

Закінчується: заспокійливий крем для очей Naturikke Ultra Eye Cream

Цей крем я придбала наприкінці листопада й от він в мене вже закінчується, мої перші враження від нього були приємними: крем гарно впорався з подразненням шкіри навколо очей, яке саме не проходило, він достатньо жирний, але не занадто, має натуральний склад та не містить ароматизаторів. У складі крему є бакучіол, сквалан, вітамін С у формі аскорбілтетраізопальмітату (це хороша, стабільна форма) та у вигляді екстракту сливи какаду, рекордсмена за вмістом вітаміну С. У крему зручний тонкий носик, завдяки якому легко дозувати продукт. Кремом можна користуватись 6 місяців після відкриття.

Наче все добре, але він не виправдав моїх очікувань щодо розгладження зморшок, я не поспішала з висновками, тому що розуміла, що відбулась зміна активів, до цього я користувалась в цій області кремом з ніацинамідом та пептидами, але час йшов, а позитивних зрушень не відбувалось. Порівняно з попереднім кремом зморшки стали більш вираженими та так і лишилось. До попереднього крему я повертатись не хочу, тому що він розгладжував зморшки, але дратував шкіру у кутиках очей. Тож пошуки крему для шкіри навколо очей продовжуються, а цей крем може гарно підійти шкірі, яка потребує заспокоєння, а не зменшення видимості зморшок, тому що для цього завдання він краще ніж нічого, але не вау.

Закінчується: заспокійливий крем для очей Naturikke Ultra Eye Cream
Закінчується: заспокійливий крем для очей Naturikke Ultra Eye Cream
Закінчується: заспокійливий крем для очей Naturikke Ultra Eye Cream