your_doc_mary

Гідрофільна олія

Гідрофільна олія

Сьогодні закидаю нову покупку від Hollyskin. У мене була (є) маска проти ранкових набряків https://club.makeup.com.ua/post/27366/

Я не сильно нею задоволена через її текстуру,бо не зручно ходити зранку з маскою,яка може прилипнути до волосся. Але,я побачила,що у hollyskin зʼявився озолоджу тонер. Думаю,що це точно тема,бо ефект охолодження прийде від пари крапель водички похлопуючими рухами.

Але взяла я гідрофільну олію. З 2018 я користувалася тільки Єлизавекою,а потім перейшла на Хеміш. І подумала,що час спробувати щось нове.

Начитавшимь гарних відгуків я ризикнула,хоча гінкго білоба викликав супротив 🙈

Упаковка приїхала,як завжди естетік повний. Прикріпляю фото моєї маски,але там в кадрі ще жахлива лінійка Moday.

Гідрофільна олія
Гідрофільна олія
Гідрофільна олія

Пластикова зелена пляшка 200мл зі зручним дозатором та захисною прищепкою.

Пише,що підходить усім типам шкіри,пише,що некомедогенний.

Дозатор працює добре,і достатньо двох натисків для очищення всього обличчя від макіяжу.

По-перше,олія не зелена ха-ха.

Консистенція дуже рідка,відразу тече по руці,але на обличчі відчувається плотною.

Два натиски дозатору зняли мені макіяж з обличчя та очей,не викли дискомфорту. Мʼяке та ніжне очищення.

Запах ледь помітний і схожий на мікстуру 🙈. Особисто мені поки не подобається,але буду користуватися,і сподіваюся звикну. Головне,щоб очищував та не забивав пори.

Я переймалася,що погано змию її,бо маю зараз дуже легке молочко для вмивання,але по суті все норм поки.

На сайті склад не вказаний,окрім інгредієнтів олії та гінкго білоба.

Кидаю склад.

До речі добре написаний.

Після відкриття 6міс строк придатност.

Не тестується на тваринах

Загальні враження нормальні. Думаю,що просто не зайшов прикол білоби. Але вцілому бренд молодець. Всі ці естетичні коробочки смачні. Плюс зараз вони кладуть в подарунок тонер рисовий. Я на акцію не попадала,а зараз задивляюсч на інші товари.

А які гідрофілки у вас ? 💗