Mila__Mi

Що мене найбільше вразило, та чому я таки раджу звернути увагу на цей набір

Що мене найбільше вразило, та чому я таки раджу звернути увагу на цей набір
Що мене найбільше вразило, та чому я таки раджу звернути увагу на цей набір
Що мене найбільше вразило, та чому я таки раджу звернути увагу на цей набір

Я люблю доглядати за своїм волоссям і останнім часом все більше і більше пробую різні доглядові штуки по догляду за ним.

У Joko Blend вийшов новенький набір в якому якраз таки є два засоби, якими я ще не користувалася, а саме термозахист (може колись давно і був, але останні роки я точно таким не користувалася) і флюїд.

Пробувала олійки, філери та інші незмивні засоби, але саме флюїд я пробувала вперше.

Тож не зволікаю і ділюся своїми враженнями ⬇️

Оформлення в ніжно-рожевих тонах, таке дівоче 🌸 мені дуже подобається 💗

На упаковці намальовані засоби які знаходяться в коробці.

На зворотній стороні є загальний опис про дані засоби, окремий опис про кожен засіб, їх складові та інше.

🌸 Бавовняний мішечок
🌸 Спрей-термозахист
🌸 Флюїд

Мішечок виконаний з бавовни, трохи хрусткий і дуже приємний на дотик, зроблений якісно 👌🏻. Також тут є двостороння стрічка, завдяки якій можна звужувати та розширювати сам мішечок.

А ще він дуже красивий 💘 в такому приємному молочному відтінку з вибитим гравіюванням бренду.

Оформлення та формат:
Оформлення ніжне-мінімалістичне. Пляшечка виконана з пластику. Формат засобу у вигляді спрею, як я вже вище сказала.

На зворотній стороні пляшечки є вся необхідна інформація про засіб: опис, рекомендації до застосування, склад та інше.

СКЛАД:
Виділяю найактивніші на структуру волосся компоненти:
Гідролізат кератину - амінокислота, зміцнює волосся, відновлює його структуру, надає гладкості.
Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Екстракт ламінарії - зволожує, укріплює та тонізує.
Молочна кислота - зволожує, зміцнює, розгладжує та покращує структуру волосся.
Бетаїн - зволожувач, підходить для чутливої шкіри.
Сорбітол - зволожує, надає м'якість, пластичності та шовковистості.
Серин - амінокислота, зволожувач, покращуює вміст дермальних волокон і стимулює загоєння шкіри.
Глутамінова кислота - антиоксидант, пом'якшує та захищає волосся від пошкоджень.
Аланін - природній білок, зволожує.
Лізин - амінокислота, бере участь у формуванні колагену, відновлює структуру волосся.
Аргінін - амінокислота, зволожує та діє на волосся як кератин.
Пролін - амінокислота, бере участь у синтезі колагену, зволожує, діє як антистатик, надає кондиціонуючу дію.
Хлорид гуара - полегшує розчісування та надає волоссю природнього блиску.

Аромат приємний, квітковий.


Консистенція рідка, трохи слизькувата (нагадує легенькі сироватки) оскільки має у складі амінокислоти та інші рослинні компоненти (ламінарія, як водорость, також дає слизькість).


Розпилювач дрібнодисперсний.

У використанні та ефект:
Розпилюю спрей на вологе, чисте волосся по довжині, перед сушкою феном. Після чого розчісую волосся гребінцем, аби добре розподілити засіб по всій довжині. І сушу волосся феном.

Ефект після використання:
🩷 Захищає від негативного впливу високих температур (пам'ятаю навіть, як Joko Blend викладали тут відео-екперимент з цим термозахистом)
🩷 Попереджає пошкодження структури локонів, ламкості волосся та утворення посічених кінчиків
🩷 Завдяки своєму складу, засіб ще чудово доглядає за локонами, зволожуючи їх, полегшуючи розчісування, надає м'якості та блиску

Оформлення та формат:
Засіб знаходився в пластиковій, напівпрозорій пляшечці з помпою дозатором. Оформлення лаконічне і приємне оку 👀

На зворотній стороні пляшечки є вся необхідна інформація про засіб: опис, рекомендації до застосування, склад та інше.

СКЛАД:
Виділяю найголовніших активаторів⬇️
Диметикон - надає блиску та м'якості волоссю, розгладжує, полегшує розчісування. Сприяє поліпшенню форми локонів, зміцнює волосся, захищає його від високих температур, зменшує вимивання кольору.
Мигдалева олія - містить в собі багато жирних кислот, живить, пом'якшує та зміцнює волосся.
Гідролізат кератину - амінокислота, зволожує, зміцнює, надає блиску, попереджає випадіння волосся та покращує його зовнішній вигляд.
Арганова олія - містить в собі багато жирних кислот, пом'якшує, живить та захищає від сухості.
Пантенол (провітамін В5) - зволожує, розгладжує, захищає від сонячних променів.

Аромат в нього дуже приємний, такий фруктово-квітковий (фрукти тут більше відчуваються і навіть трохи нагадують якісь смачні цукерочки 🍬). Мені він зайшов, я би навіть не відмовилася від парфумів з таким ароматом 🥰

На волоссі після сушки феном практично не відчувається, шкода(

Колір трохи мутноватий, це може бути через олійки у складі.

Консистенція густа, гелева, трохи масляниста.

На долоньки наношу краплю флюїду (таку як на верхньому фото, мені більш ніж достатньо). Далі добре розподіляю в долонях і наношу на вологе волосся, після миття голови по довжини в основному більше приділяю увагу саме кінчикам.

Після чого сушу волосся феном.

Ефект після використання:
І тут трапилося справжнє "Вау":
💜 Волосся глибоко зволожене, воно прям таке живе, наче весь час до того воно було сухе ...
💜 Воно м'якеньке, гладеньке та шовковисте
💜 Повертає природній блиск та надає еластичності

І що мені подобається, кінчики наче стали не такими підкрученими (як зазвичай в мене буває, після більшості доглядових засобів і справа тут не і засобах, а моєму типі волосся), вони стали більш розгладженими.

Також хочу відмітити, що незважаючи на свою маслянисту текстуру, флюїд взагалі не жирнить волосся та ніяк не впливає на його швидкість забруднення. І думаю, що я точно повторю його покупку.

Я вважаю, що це чудовий доглядовий наборчик за волоссям. Він буде прекрасним подарунком не тільки для себе, але й для мами, сестри, подружки, колеги.

Бо волосся ми сушим феном після кожного миття голови + періодично (а хтось і постійно) використовуємо плойки і т.п., тож без термозахиста тут точно не обійтися, аби зберегти своє волосся гарним та здоровим.

Флюїд мені прям сильно сподобався, бо він настільки круто зволожує та і загалом прекрасно доглядає за волоссячком. І такий доглядовий засіб точно не буде зайвим на косметичній поличці.

Загалом набором я зрозуміла, що вигідніше виходить, бо в додаток ви ще отримуєте класний бавовняний мішечок (за ту ж суму, якби ви просто купляли ці засоби окремо) ☺️

Мені він дуже сподобався, тож дуже раджу 💕