Олена ✨

Мультитаскер від UNICO: помада | рум’яна | тіні

Мультитаскер від UNICO: помада | рум’яна | тіні

UNICO - молодий український бренд декоративної косметики, який завоював популярність завдяки своєму мультитаскеру. Цей продукт 3-в-1 можна використовувати як рум'яна, помаду та тіні, економлячи час та місце в косметичці. Я обрала відтінок ICON і не помилилася!

Мультитаскер від UNICO: помада | рум’яна | тіні

Неймовірний дизайн:

  • Картонна коробочка у формі кубика в рожево-червоних кольорах.
  • Відбитки пальців на ній не просто прикраса, а елемент лого. Ймовірно відбиток підкреслює назву: Ù·NI·CO в перекладі на українську мову [`унікальний´ | `винятковий´ | `неповторний´], як унікальний відбиток пальця.
  • На коробці знайдете всю необхідну інформацію про продукт та мотивуюче послання.
  • Всередині - скляна баночка з кришкою на закрутку у формі шайби. На кришечці лого, а на дні – коротка інформація та назва відтінку.

Об'єм: 7 мл (5 г)

Багатофункціональність мультитаскеру підкупляє.

  • За запахом та консистенцією нагадує густу помаду.
  • Має високу пігментацію, тож витрати продукту незначні.
  • Інтенсивність нанесення можна контролювати та робити це різними способами: пальчиком, пензликом чи вологим спонжем.

Переваги складу:

  • Не містить мінеральних олій, силіконів і парабенів
  • Натуральний мінеральним пігментам
  • Формула, яка за складом нагадує шкірний себум
  • 100% натуральний продукт

Склад (INCI):

Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit - батер ши

Macadamia Nut Seed Oil - олія макадамії

Titanium Dioxide - санскрін,

Mica – природній мінерал, замінник тальку,

Iron oxide – натуральний пігмент,

Oryza Sativa Bran Oil - олія рисових висівок

Copernicia Cerifera Wax – карнаубський віск

Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax – канделільський віск

Caprylic/Capric Triglyceride – емолент з кокосової олії (натуральне походження),

Cetearyl Alcohol - структуроутворювач та емолент (натуральне походження),

Rice (Oryza Sativa) Bran Wax - віск рисових висівок.

Враховуючи значну кількість натуральних олій та восків у складі, раджу двоетапне очищення шкіри 😉 Не виключаю індивідуальну реакцію, але мені з цим продуктом пощастило.

Для себе обрала відтінок ICON – колір попелястої троянди. Він найнейтральніший у лінійці (у мене зовнішність неконтрастна) та додає свіжості моєму обличчю.

Одразу затестила на губах, повіках та щоках. На губах мені подобаються більш вологі текстури, очі виглядають симпатично, а от найбільше сподобалось використання мультитаскеру в якості рум’ян.

Але для мене з ним діє правило – не переборщити. Для денного макіяжу достатньо одного тику пальцем в баночку. Тоді рум’янець виглядає неконтрастним та природнім. Розтушовую теж переважно пальчиком (вологим спонжем теж непоганий варіант). Тушується продукт гарно та рівномірно.

Загалом, я в захваті від мультитаскеру UNICO! Зараз це мої основні рум'яні, які використовую постійно, тож покупкою задоволена.