Швець Карина🤍

Sovka Skincare | Body Suffle Alfonso Mango

Sovka Skincare | Body Suffle Alfonso Mango
Sovka Skincare | Body Suffle Alfonso Mango

Ще один чудовий продукт від бренду Sovka Skincare сьогодні в нас на огляді!

Це суфле для тіла з ароматом Манго.

Що обіцяє нам виробник від цього суфле?

🟠Зберігає вологу шкіри та покриває її захисною плівкою.

🟠Живить, зволожує та заспокоює шкіру. Знімає запалення та допомагає клітинам відновлюватися швидше.

🟠Вітамін Е відмінно зволожує та вирівнює тон шкіри, потужний антиоксидант та уповільнює вікові зміни.

🟠Натуральні олії відновлюють ліпідний бар'єр, усувають лущення та зневоднення.

Що отримуємо по факту? Читай нижче⬇️

Суфле представлено в об'ємі 200 мл, сама пляшка компактного розміру, схожа на гель для душу, але має дозатор.

Дозатор це добре, я дуже люблю їх за зручність. Не треба лізти в банку (яка може перевернутись) пальцями і крем не буде залишатись під нігтями. Конкретно в цьому випадку дозатор не плюється, працює справно, а засіб у ньому не засихає.

Ціна питання зазвичай складає 295 грн, але часто можна зловити знижку на цей продукт (як зараз - 207 грн).

Засіб має доволі цікаву текстуру - вона легка, мені нагадує лосьйон, при цьому при нанесенні на шкіру засіб ніби тане і взагалі стає як вода (ріденький і невагомий).

Наразі, коли вже стало більш спекотно на вулиці, такі текстури - один кайф🔥

Навіть зняла для вас показове відео, щоб краще показати цю консистенцію.

Аромат у суфле мені не дуже схожий на манго, він такий собі більш свіжо-косметичний. Спочатку з пляшки мені не дуже сподобався, але потім на шкірі він розкрився реально свіжістю, після душу дуже приємно поєднується з ароматом чистого тіла🫧

На шкірі залишається близько пів години і поступово сходить. Не дратує.

Мене це влаштовує, тому що майже всі мої креми для тіла пахнуть надто інтенсивно, а я схильна до мігреней і якщо в такі моменти нанесу щось на себе, то буду мучатись ще більше. Але тепер в мене є засіб зі спокійним ароматом)

🥭Aqua (Water): Основний розчинник, основа

🥭Caprylic/Capric Triglyceride: емолент

🥭Coco-Caprylate: легкий олійний компонент, який допомагає зволожувати шкіру

🥭Pentylene Glycol: розчинник і зволожувач

🥭Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Ceteryl Alcohol: Емульгатори та стабілізатори

🥭Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Cocos Nucifera Extract: Олії та екстракти, які додаються для зволоження, живлення та покращення стану шкіри.

🥭Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol: Консерванти

🥭Tocopheryl Acetate: вітамін Е

🥭Carbomer: регулятор в'язкості

🥭Parfum, Colour

🥭Sodium Hydroxide: Регулювальний компонент pH

🥭Fragaria Ananassa Fruit Extract: Екстракт полуниці, який може мати антиоксидантні властивості та допомагати заспокоїти шкіру.

Засіб не обтяжує шкіру, швидко поглинається в нуль і абсолютно не лишає ніякої плівки чи жирного блиску. В період весна-літо, коли іноді намазалась кремом і одразу вибігаєш з дому в короткій спідничці чи шортах, відсутність будь-якої липкості є плюсом, тому що на шкіру не приклеїться пил і бруд.

Зволоження тут на нормальному рівні, не можу сказати, що він прямо підійде для сухої та зневодненої шкіри - в такому разі краще брати для тіла більш щільні текстури (наприклад, батери. До речі. у Sovka є такий засіб в асортименті, який мені рекомендувала знайома і я з задоволенням спробую).

Для нормальної шкіри тіла суфле буде підтримувати оптимальний рівень вологи, який потрібен для комфортного самопочуття.