Свідома клієнтка

Зубна нитка Oral-B Pro-Expert Clinic Line Floss Cool Mint

Зубна нитка Oral-B Pro-Expert Clinic Line Floss Cool Mint

Зубну нитку я придбала у фізичному магазині за 140 гривень, не чекала знижок на неї, щоб не ходити у магазин двічі та не спокушатись. Зубну нитку я люблю купувати про запас, щоб вона у мене не переводилась.

Цю нитку я обрала за рекомендацією з допису your_doc_mary. Дякую за цей допис!

Нитка вощена, вона не розділяється на шматки. Не вощена нитка була в мене один раз 20 років тому я подумала: “Нащо платити більше? Це ж просто зубна нитка” і я досі пам’ятаю той досвід, як вона з першого використання порвалась на тонкі нитки й застрягла в мене між зубами, я думала, що витягну зуба разом з нею, та обійшлося. Більше я на нитках не економила так щоб дуже і користувалась широкою ниткою Colgate, яка продавалась кругом до того самого 24-го, а після десь пропала. Ця нитка стала прекрасною заміною, вона охоплює велику площу, міжзубні проміжки та бокові частини зубів прочищаються швидко і вона лишає приємну м’ятну свіжість. Я користувалась і звичайною зубною ниткою Oral-B, вона теж нічого поганого з моїми зубами не зробила, просто ця ще краще. З зубною ниткою Oral-B Pro-Expert Clinic Line Floss Cool Mint зовсім не хочеться пропускати етап очищення зубів зубною ниткою. Якщо ви маєте на меті “підсадити” на зубну нитку когось, хто їх ігнорує, вона може стати надійним помічником у цьому.