Теплий Яр

10 моїх уроків

10 моїх уроків

Мій неокріплий та юний розум минулого робив багато помилок. Одна із них - орієнтування на стандарти краси із віртуальних джерел. Ті місця, де шкіра така глянцева, що схожа на пластик, де текстура шкіри, пори, темні ділянки, прищі та інші реальні вияви живого нереальні. Кожен захід в Інстаграм лише підживлював ідею-фікс мати ту саму глянцеву шкіру. Зараз мене вже попустили ці обсесивно-компульсивні напади і я назбирала деякі уроки із своїх помилок. Сподіваюсь, що це може бути трохи корисним і для Вас.

Розпочну із фото "До-Після" .

"До" - неприйняття відображення в дзеркалі, суха і чутлива шкіра із висипаннями, експеременти із категорії "відчай та відвага", систематична узурпація логіки у догляді за шкірою. Ну, загалом тут краще дивитись.

"Після" - працюю систематично із харчуванням, масажами, інформацією із різних джерел та прийняттям вихідних даних.

  • Завжди можна спробувати замаскувати. Відчуття, коли маскувати не потрібно - безцінно.
  • Списки інгредієнтів, ароматизаторів, засобів працювали як списки на виліт для моєї реактивної шкіри.
  • Хорошим рішенням для мене було почати гуглити/перевіряти складники. Ресурси для цього модна знайти в мережі.
  • Грішила багато. Особливо запалювали очі різні Beauty Secrets відео від Vogue, де насправді буває і 'make up no make' та й незрозумілі проблеми, історія, особливості шкіри запрошеної зірки.
  • Дорого не дорівнює добре, дешево іноді має дорогі для лікування наслідки. Гарний опис і відгуки не завжди працюють у власній ванній. Історія відносності довга і заплутана. Я досі в пошуці золотої середини, який зробив мене дуже підозрілою.
  • Про що прощання? Про прощання із макіяжем перед сном. І про прощання із продуктами, які роблять щось хиже, незважаючи на їх ціну і мою віру у краще майбутнє.
  • Єдиним винятком для мене,мабуть , є ретиноїди, які викликають сухість на лущення шкіри на початках. Але із ними багато 'але'. Якщо цікаво - дай знати і я поділюсь своїм скромним досвідом користувача.
  • Цей урок про припинення використання важкої артилерії скрабів із значними абразивними частинками і/або агресивними інгредієнтами та куховарінням на обличчі.
  • SPF - мій великий новий друг, який не потребує доведення свого позитивного впливу
  • Інвестиції у хорошу косметику, більші вигідні об'єми засобів, парфумерні тестери із кришечкою. Сюди ж купівля маленьких тестерів, щоб зрозуміти продукт, купівля за акціями(іноді здається, що акції - світло моїх очей) та пошук аналогів.
  • Одна із моїх проблем - імпульсивні покупки
  • Довіряй обережно(майстрам, порадам, ідеям і ба навіть друзям). Життя бентежне, люди різні, ти в себе одна.
  • Результати не вгадати, відповіді на питання в інтернетах можуть налякати, навіть спеціалісти роками вчаться і помиляються.
  • Шкіра - це про здоров'я, про системний та індивідуальний підхід. Кожна та кожен - унікальні і це прекрасно. Стандарти краси - бездушні рамки.
  • Дякую за приділений моєму тексту час. Буду рада почути фідбек чи було цікаво
  • 🖤