Оліч

Collistar Crema Rassodante Intensiva

Collistar Crema Rassodante Intensiva

Це вже друга моя баночка крема для тіла від Collistar, і обидва рази я задоволена ефектом, що вони дають шкірі. В цілому мені дуже подобається досить густа поживна текстура, яка легко розподіляється по шкірі, доволі швидко вбирається, дарує відчуття гладкої та доглянутої шкіри. Відчуття зволоженості потім присутне ще добу точно (у мене нормальний тип шкіри). Аромат у крему нейтральний, класичний.

Коротко про враження:

🟢 гарне та довготривале відчуття зволоженості

🟢 відсутність жирної плівки на шкірі

🟢 швидко вбирається

🟢 великий об'єм 400 мл, вистачить на 3-4 місяці в залежності від частоти використання

🔴 досить висока ціна від 1400 грн і до 2600 без знижок

🔴 досить неоднозначний склад, от про нього ми далі і поговоримо.

AI дав мені осьтаку розшифровку:

  1. Aqua (вода): Вода є основним розчинником і розріджувачем у кремі.
  2. Dicaprylyl Ether: Емолент, який забезпечує м'якість і гладкість шкіри.
  3. C12-15 Alkyl Benzoate: Інша емолентна складова, що допомагає зволожувати та зм'якшувати шкіру.
  4. Alcohol Denat.: Денатурований спирт може використовуватися як розчинник або консервант, але велика кількість може висушувати шкіру.
  5. Cyclopentasiloxane: Силікон, який допомагає розподілити інші активні речовини та забезпечити гладкість шкіри.
  6. Ethylexyl Palmitate: Ще одна емолентна складова, яка зволожує і живить шкіру.
  7. Caprylic/Capric Triglyceride: Олія, яка забезпечує вологу і м'якість шкіри.
  8. Glycerin: Зволожувальний компонент, який допомагає зберігати вологу в шкірі.
  9. Glyceryl Stearate, Steareth-21, Steareth-2, PEG-100 Stearate, Cetearyl Alcohol: Емульгатори, які допомагають забезпечити стабільність і текстуру крему.
  10. Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer: Силікони, які забезпечують гладкість і захист шкіри.
  11. Tocopheryl Acetate: Форма вітаміну E, яка має антиоксидантні властивості та допомагає зберігати шкіру здоровою.
  12. Sodium Hyaluronate: Гіалуронова кислота, яка забезпечує вологу і еластичність шкіри.
  13. Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Vegetable Protein: Протеїни, які можуть допомагати зміцнити шкіру.
  14. Prunus Persica (екстракт персика), Echinacea Angustifolia (екстракт ехінацеї), Olea Europea (олія оливи), Creatine: Рослинні екстракти та інші складові, які можуть мати антиоксидантні і заспокійливі властивості для шкіри.
  15. Maris Aqua: Морська вода, яка може містити мінерали, корисні для шкіри.
  16. Sclerotium Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer: Загустки, які допомагають забезпечити консистенцію крему.
  17. Chlorella Vulgaris: Водорості, які можуть мати антиоксидантні властивості.
  18. Parfum (ароматизатор): Може містити штучні або натуральні ароматичні речовини, які можуть викликати подразнення у деяких людей.
  19. C13-14 Isoparaffin, Laureth-7: Емульгатори та загустки, які допомагають забезпечити стабільність крему.
  20. Polyacrylamide, PPG-25 Laureth-25: Емульгатори та стабілізатори.
  21. Tetrasodium EDTA: Хелатор, який допомагає зберігати стабільність формули крему.
  22. Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben: Консерванти, які допомагають підтримувати тривалість зберігання крему, проте деякі з них можуть викликати подразнення чи алергічні реакції у деяких людей.
  23. Eugenol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool: Ароматичні речовини, які можуть викликати подразнення у деяких людей.

Оцінка складу:

Крем містить декілька корисних складових, таких як гіалуронова кислота, вітамін E, протеїни, рослинні екстракти та мінерали, які можуть забезпечити зволоження, живлення та захист шкіри. Однак, деякі компоненти, такі як денатурований спирт, консерванти парахідоксібензойних кислот та ароматичні речовини, можуть бути потенційно шкідливими для деяких типів шкіри або людей із чутливістю до певних інгредієнтів.

Також мені особисто не сподобалось, що в складі окрім екстрактів, олій та вітамінів ще й декілька силіконів, але далі ще цікавіше.

Collistar Crema Rassodante Intensiva

А от розбір складу на сайті Мейкап, і тут бачимо, що крем містить ще й мікропластик, парабени, а компоненти нижче ще й мають позначку "можуть викликати порушення ендокринної системи":

  • Methylparaben
  • Propylparaben
  • Butylparaben
  • Butylphenyl Methylpropional

Тож висновок мій такий:

Хоч крем має дуже приємний ефект на шкірі, мені не дуже подобаються деякі складники. Я вважаю що за цю ціну можна зробити трошки більш екологічний та працюючий продукт.