Anna Volkova

Пусті баночки

Пусті баночки

Ох дівчата, зникла я тут трошки, зі світлом чогось взагалі!
Але хочу розповісти як раз про мої пусті пляшечки!
Взагалі я завжди дуже економно все використовую, тому засоби у мене завжди завершуються дуже рідко. І назбирати цю колекцію було дійсно складно)

Найбільше всього завжди викидаю для волосся! Але також все закінчується рідко, тому що люблю одночасно користуватися декількома різними

1. Багатофункціональний мус для волосся Brelil - мій улюблений мус для волосся!Пахне супер, немає жорсткої фіксації яка є у багатьох мусах, гарно зволожує, та для моїх кучерів підходить дуже класно!

Єдиний мінус якісь проблеми з балончиком, з часом тяжко видавлювати, наче мало повітря, але для мене це взагалі не проблема!

2. Безсиліконовий зволожувальний шампунь La'dor

Брала цей шампунь у подорожі, і мені він дійсно сподобався! У нього дуже класний аромат, та він чудово очищував шкіру голови. Я його чередувала з іншими шампунями, тому вистачило на пів року точно)

3. Крем для в'юнкого волосся KayPro Curl - Це вже закінчилася друга баночка!

Чудовий крем для волосся, кучері роблю тільки з ним і завжди вони виходять дуже гарні) Поки не хочу нічим замінювати!

1. Очищуюча пінка-мус для вмивання Avene

Ця піночка в мене також повторюється другий раз, мені вона дуже подобається, не стягує обличчя, гарно очищує, та не викликає подразнень! Буду повторювати сто відсотків 💯

2. Зволожуючий крем для нормальної та комбінованої шкіри обличчя Mixa

Гарний крем який пидийшов для всієї родини, користуюсь разом з чоловіком. Чудово зволожує, прибирає лущіння, та робить шкіру м'якою, особливо був порятунком взимку! Вже є друга баночка🙂

1. Дезодорант роликовий "Олія солодкого мигдалю" Byphasse

Повне розчарування! Запах для мене прям огидиний, якійсь хімічний. І дія також дуже погана(

2. Відновлювальний лосьйон з 10% сечовини для сухої шкіри, тревел версія Babe

Ох я в нього закохалася, аромат дія все супер❤️ Однозначно хочу великий формат!

1. Вітамінінзований ремувер для кутикули Cann

Класна штука для домашнього манікюру! З ним дуже легко приводити кутикулу в гарний стан, дуже швидко діє та не має поганого запаху!

2. Лак для нігтів Maxi Color Long Lasting

Викидаю майже повним, тому що він дуже поганий( Лягає не рівно завжди якимись полосками, і його дуже важко вирівняти, сохне тищу років, тому взагалі не сподобався!

1. Сироватка для зміцнення і росту вій і брів Avenir

Дуже дивна сироватка! Дія є, вії та брови дійсно ростуть, але у мене вони ще швидше почали випадати. Тому зразу перестала користуватися!

Доречі брала давно, по складу були одні олійки, але зараз вони навіть обновили на додалі багато хімії!

2. BB крем Missha Perfect Cover

Ну це любов, мені підійшов дуже гарно! Але поки вирішила перейти на

Purito.

3. Туш для брів L`Oréal Paris Infallible 24H Brows

Це була попередня версія, дуже подобалася, але L`Oréal обновили трішки цю туш, я вже прідбала новеньку і вона навіть ще краща)