Євгенія 👩

Що у чаріному фіолетовому мішечку?)

Що у чаріному фіолетовому мішечку?)
Що у чаріному фіолетовому мішечку?)

Всім привіт✌️

Сьогодні вранці я так поспішала до поштомату, що аж п'яти виблискували, бо була впевнена, що в посилочці мене чекає щось дуже гарне). Проте, боксик від La Roche Posay перевершив всі мої очікування та підняв настрій на весь день. Колір мого сьогоднішнього дня - фіолетовий💜

Відкривши коробку, я побачила брендований шопер, він яскраво-фіолетового кольору та виконаний з м'якого, приємного на дотик - атласу. Декорований оборочкою, виглядає ну дуже мило).

Усередині шопера був мішечок, той що на основному фото, а в ньому:

  • Пов'язка на голову, теж фіолетового кольору та з атласного матеріалу. Дуже симпатична, але не сильно міцно тримає мою гривку(.
  • Брендований скребок гуаша - ніжно-рожевого кольору, скоріш за все виконаний рожевого кварцу, дуже приємний на дотик). Я довго обходила цей аксесуар стороною, тому що боюся його, але тепер що, освоюватиму🤣

Ну й нарешті, зірка цього пакуночку, нова сироватка бренду на яку я поклала око з моменту її виходу:

  • La Roche Posay Mela B3 Serum (30 мл) - інтенсивна сироватка-концентрат проти гіперпігментації шкіри та для запобігання її повторній появі.

Поки, можу сказати тільки те, що вона має дуже приємний аромат та легку, персикову текстуру.

Тестуватиму та потім обов'язково поділюся враженнями 💜

Ще в боксику була брошура з описом дії сироватки La Roche Posay Mela B3 та рекомендаціями щодо її застосування, додаю фото, думаю, що це цікава інформація).

Я дійсно у захваті від цього пакуночку, сподіваюся, що сироватка сподобається моїй шкірі, навіть попри те, що в мене поки нема явних пігментних плям. 👌

Дякую за увагу та гарних вихідних💜