MAXIMOVA🌷

Пусті баночки

Пусті баночки

Сьогодні небагато засобів але я маю їх показати😊

Отже, розпочну з гелів для вмивання. Обидва з бюджетного сегменту і оба достойні кандидати.

  • гель для вмивання, що наповнює вологою, з гіалуроновою кислотою для всіх типів шкіри обличчя, зокрема чутливої L'Oreal Paris Hyaluron Expert має приємний аромат, досить активний та мені подобається, добре очищав шкіру, не викликав сухості, базовий нормальний гель👌 тут залишала відгук майже на всю лінійку Гіалурон експерт: https://club.makeup.com.ua/post/16814/
  • антибактеріальний гель для вмивання Under Twenty Anti Acne Sensetive Washing Gel With Antibacterial Effect дуже навіть достойний гель за свою ціну, добре справлявся з очищенням, претензій до нього взагалі не маю!
Пусті баночки

Моя улюблена маска протягом двох років, мені подобався її ефект очищення та заспокоєння шкіри, вона ставала пружною від використання. Єдиний мінус - маска засихає на обличчі, тому цього допускати неможна))

Прекрасна сироватка, освіжала та пом’якшувала шкіру. Через легку текстуру сироватки шкіра була комфортно доглянута без обтяження. Чудовий засіб, з задоволенням користувалась.