alena.rosee

Нова фаворитка • Catrice Joker •

Нова фаворитка • Catrice Joker •

Всім привіт! 💚

Щось я трошки збавила темп з дописами , тому наздоганяю 😁 не думала окремо робити допис зі свотчами , поки декілька користувачів з клубу не знайшли мене в соц мережі і не написали: Алееее, Розпаковка є, а Свотчі де? 🫢 давайте фото палетки 💚

То ж покажу свою нову фаворитку серед палеток , бо я не очікувала такої якості та деяких оригінальних відтінків , які раніше я могла знайти лише у палеток Джеффрі Стара чи Лайм Крайм.

Нова фаворитка • Catrice Joker •

Швиденько нагадаю , недавно Catrice та Essence cosmetics випустили спільну колекцію з DC Comics , де Катріс відтворили Джокера , а Ессенс - Харлі Квін 💕

Ціни на цю колекцію трошки вище звичайних цін брендів , якість у Катріс (саме тіней) сподобалась більше , до них взагалі ніяких претензій.

Колекціі огромні, є все від пензликів до бронзера, але викуплено все ну дуже швидко, особливо деякі продукти.

Про палетку 💚

Палетка зроблена у вигляді великої гральної карти 🃏 обожнюю карти , таку тематику, то ж для мене цей дизайн ван лав 🖤 ну і перчинки додає і персонаж Джокера , якого я також люблю в коміксах ДС 💙

Обкладинка зроблена як гіфка (колись були такі календарики , крутиш і там змінюється зображення ), так і тут, під однім кутом ми бачимо персонажа комікса , під іншим просто фірмовий шрифт та надпис Джокер .

Палетка має зручне велике дзеркало , закривається на магніт ✨

Додаю фото і відео , як змінюється зображення на палетці 💚

Палетка має 16 відтінків різних текстур, всі вони мають шикарну пігментацію , а спаркли та фрости наносяться як масляні.

Ще раз повторюсь, що маючи в колекції багато палеток рїхніх брендів , ця ну дуже сподобалась )))

Палетка має 4 відтінка з візерунком , деякі я вирішила не торкатись , бо маю дубль в інших палетках , щоб зберігти тиснення. Але про це згодом )))

Всі відтінки (крім золото-помаранчевих) мають зелений підтон, є дійсно цікаві оригінальні відтінки 💚

Тіні наносила пензлем без бази, тобто самі можете побачити яка крута пігментація ✨

1-2 ряд , зліва направо :

  • Trickster - вологий такий спаркл, має нереальне сяйво , його брат - мій улюблений відтінок в палетці Ламель Медуза, але в Джокері він м'якше .
  • Gleam - матовий, напівпрозорий , блідо-білий з зеленим підтоном, дуже цікавий , ідеальний для розтушовки , сам по собі майже прозорий, якщо на очах соло - на білу базу .
  • Mind Games - свотча нема, залишила цей відтінок з візерунком , маю багато подібних в інших палетках.
  • Swagger - сяючий сатин травяного відтінка
  • Quirky - улюбленець , складний тауп з зеленим підтоном , матовий . Часто ношу соло зі стрілкою . Фото (1-3)
  • Фото 4-6. Clownish - теплий зелений , оливковий , виглядає круто
  • Troublesome - просто пісня ! Він немов кремовий , наносится як масляний, але сухий. Має шикарну пігментацію , таку що можна тільки ним намалювати стрілки . Виглядає як жук хрущ 🪲
  • Crazed Grin - фрост спаркл з світло-зеленим відтінком салату
  • Smirk - хамелеон , від рожевого до таупа , на зеленій базі , нереально цікавий .
  • Agent Of Chaos - насичений кавовий матовий відтінок , темний , глибокий , крутий для смокі
  • Cheeky - трошки нагадує попередні зелені , подобається трошки менше , достатньо фростовий.
  • Sly - слаааай, шикарний , матовий , сіро-коричнево-зелений , на очах дуже гарний , без єдиного шиммера чи блискітки
  • The Joker's Wild - нижній ряд теплі відтінки , цей нагадує рожеве золото, текстура фрост.
  • Giggles - залишила для колекцію , маю таких багато в палетках Huda beauty
  • Cackle - масляний , колір мідь
  • The Clown Prince's Trikery - насичене золото , також мега пігментація ✨

Зробила безліч макіяжів з цією палеткою, тому думаю вона себе вже окупила , бо деякі кольори дійсно цікаво.

Моя палетка це 020 The Clown Prince of Crime

А є ще 010 - також шикарна гама , в фіолетових кольорах (додаю фото тестера), не взяла лиш тому що маю багато фіолетово - рожевих палеток .

Щодо палеток Ессенс Харлі - в них не така пігментація , більш делікатна та прозора , в середині палетки в сердечку - аквалайнери . Собі не брала , але виглядають непогано ) ще подумаю 😁

Дякую за увагу 💕