Дарина🦉

Тканинна маска з вітаміном С для надання сяяння шкірі обличчя

Тканинна маска з вітаміном С для надання сяяння шкірі обличчя

Всім привіт! Почну з того що, бренд люблю, а тканинні маскі ні! Ніколи вони не давали мені, ніякого ефекту. Я прихильниця альгінатних, гідрогелевих та глиняних масочок. Але на цю, варто звернути увагу!

Дуже зручне та щільне пакування. На звороті є вся необхідна інформація для споживача.

Тканинна маска в середині з дуже великою кількостю сироватки. Сироватка - ярко помаранчевого кольору. Сироватка приємної консистенціі, не липка, не жирна, " густа водичка". Не залишає слідів та кольору на шкірі.

Аромат - дуже легкий, свіжий, цитрусовий. Відчувається на шкірі хвилин 10.

Лекало дуже зручне, з плотної тканини. Легко лягає на обличчя, рівно, не треба виправляти.

Склад:

Aqua / Water • Propanediol • Glycerin • Pentylene Glycol • Methyl Gluceth-20 • Ascorbyl Glucoside • Hydroxyacetophenone • Potassium Hydroxide • Sodium Citrate • Sodium Hyaluronate • Sodium Hyaluronate • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Carbomer • Ci 77891 / Titanium Dioxide • Mica • Peg-40 Hydrogenated Castor Oil • Tin Oxide • Ci 14700/Red 4 • Ci 19140/Yellow 5 • Salicylic Acid • Parfum/Fragrance.

Тканинна маска з вітаміном С для надання сяяння шкірі обличчя
Тканинна маска з вітаміном С для надання сяяння шкірі обличчя
Тканинна маска з вітаміном С для надання сяяння шкірі обличчя

Наносила на очищену шкіру, тримала 15 хвилин. Ніяких відчутів в процесі використання не було. Після зняття на шкірі залишається багато сироватки, розподілила її пальцами. Вона комфортна, і досить швидко ввібралась.

Мені дуже сподобався ефект зволоження після використання. Маска надала гарного сяєня шкірі та помітно освіжила зовнішній вигляд. І я не пам'ятаю маски, яка б мала стільки сироватки в середині.

Ця тканинна маска дійсно, приємно вразила, раджу спробувати🦉