Юлі

Скрабо-маска для вмивання?

Скрабо-маска для вмивання?
Скрабо-маска для вмивання?

Отже, на третій день свого експерименту я затестила засіб 3в1 Pure Menthe від Yves Rocher. Це одразу і засіб для вмивання і скраб і маска для обличчя 🤯
Перша думка – це як взагалі?)

Вивчивши сайт, зрозуміла, що можна використовувати засіб як завгодно згідно потреб і результату, якого бажаю досягти.

Усе працює в купі з одною ціллю: зменшити недоліки шкіри обличчя.
- Засіб для вмивання очищає шкіру.
- Скраб очищує забиті пори.
- Маска надає матового ефекту.


Pure Menthe призначена для жирної або комбінованої шкіри, схильної до висипань.
Ключові рослинні інгредієнти: вугілля (відповідає за очищення та антибактеріальний ефект) та м'ята (надає свіжості, знімає запалення, покращує колір шкіри).
Текстура: сіра "глиняна" маса з часточками невеликого розміру, що скрабують шкіру.

До речі, виробник стверджує, що якщо протягом тижня користуватися Pure Menthe 3в1, недоліки шкіри мають відчутно зменшитись.

Скрабо-маска для вмивання?

Я вирішила протестити один пробник по-максимуму, а тому спершу нанесла засіб як маску, потримала 5хв і змила, скрабуючи шкіру.
1 мл виявилось замало для рівномірного нанесення продукту, а тому красивої фотографії не буде 😅 Буде правдива))

Обіцяний результат від маски – маска регулює вироблення шкірного себуму для матовості шкіри.
Такого ефекту дійсно вдалося досягти, шкіра стала приємною на дотик, ніби шовковистою, і звісно матовою. Мені сподобався ефект 👍🏻
Але що ж з чорними цятками? Вони залишились на місці( Насправді їх стало менше видно, але все одно помітно. Я гадаю, якщо слідувати рекомендаціям та інструкції з використання, наносити засіб протягом тижня (у різних варіаціях), то ефект буде!

Єдиний момент сумнівів – який вплив матиме часте використання скрабуючих часточок 🤔 Якщо у вас чутлива шкіра, то точно не найкраще. Процес може супроводжуватись мікропошкодженнями.
Саме через цей момент моя оцінка засобу 7/10, що грунтується на перших враження 🙌🏻