Гала 💟 Ольга

Пошук кондиціонера та рекомендації клубу

Пошук кондиціонера та рекомендації клубу

Захоплено вивчаю своє волосся, як воно реагує на засоби, що працює, а що ні. Купую маленькі баночки, щоб знайти свою.

Мені подобається ефект жирних кондиціонерів, вони гарно емульгують, зволожують моє хвилясте волосся. Але хочу зрозуміти чи є такий ефект без жирних спиртів.

Тож в пошуку на сайті makeup знайшла фірму, звичайно українську - Chaban Natural Cosmetics (Вінниця). В складі олія авокадо, маленька баночка - пігнали.👌

✨Кондиціонер для інтенсивного відновлення та зволоження волосся

За два використання я бачу, що волосся в'ється, тобто зволоження воно отримує. Не дуже звично, що немає ото жирно жиру - на руках, на ванній, піни при розчісування волосся з кондиціонером. Але приємно, що засіб підійшов. Спостерігаю далі.

✨Кондиціонер для укріплення волосся з фітостеролом гірчиці поки не використовувала, відгук буде пізніше.

✨Ватні паффи це новинка для мене. Дізналась про них в клубі. Приємно здивована як вони економлять засіб. Для очищення міцеляркою тепер вистачає одного натискання. Квадратна форма ні на що не впливає. Менше виходить сміття - це плюс, мені спододалось.

✨Комплекс 5 олій для волосся Vins - повтор баночки. Був допис про те, як я нею користуюсь🔽

https://club.makeup.com.ua/looks/36405/

Цікаво буде подивитись на своє волосся через пів року використання.

Пошук кондиціонера та рекомендації клубу